Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Problem z CS:GO


Hinox
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiegoś pliku brakuję wejdź w bibliotekę > naciśnij prawym przyciskiem na Counter Strike Global Offensive > Odinstaluj.
Jak się odinstaluję zainstaluj ponownie bo widocznie usunąłeś plik może gdy wgrywałeś jakąś czcionkę? Chyba że nie wgrywałeś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robilem reinstall CS:GO, i nic.

 

Czcionki żadnej nie wgrywałem nic po prostu dzisiaj rano wchodzę pobierała mi się aktualizacja miałem 100 % i wchodzę w CS:GO I pisze mi, że błąd plików i pliki jakieś zablokowane, i pisało mi, że csgo.exe zablokowane, jak robiłem spójność to mi pisalo, że zostanie coś pobrane i nic..

 

 

Może coś z aktualizacją ale nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZemu każecie mu usuwać gre i instalować ponownie? Ja pierdziele...

Wejdź sobie w ustawienia na steamie cs;go i kliknij sprawdz spojnosc plikow gry

(http://screenshot.sh/oe0nj8jhQrFAS)

Typowy pomocny gracz: PRBUBOWALES MORZE REINSTAL GRACZU DROGI? JERZELI NIE TO SPRUBUJ POMORZE.

Edytowane przez Baker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZemu każecie mu usuwać gre i instalować ponownie? Ja pierdziele...

Wejdź sobie w ustawienia na steamie cs;go i kliknij sprawdz spojnosc plikow gry

(http://screenshot.sh/oe0nj8jhQrFAS)

Typowy pomocny gracz: PRBUBOWALES MORZE REINSTAL GRACZU DROGI? JERZELI NIE TO SPRUBUJ POMORZE.

Ja mu nic nie karze, tylko proponuje rozwiązanie...

#edit I nie jestem jakimś "typowym pomocnym graczem" tak jak Ty uważasz, ja miałem takie coś zrobiłem reinstall i wszystko ładnie działa. Tak samo robisz Ty, ktoś proponuje reinstall to zaraz znajdzie się ktoś inny kto napisze "ale reinstall nic nie da sprawdź spójność plików gry". Tak jest i tego nie zmienisz :v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin