Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Problem CS GO


Damianeg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio mam problemy z csem które już naprawiłem ale niestety pojawił się kolejny błąd ktorego nie potrafię naprawić i nie wiem jakie są tego przyczyny ponieważ wszystko mam dobrze z internetem.
Dziś sobie postanowiłem zagrać turnieja dzięki czemu dowiedziałem się o owym błędzie przez co mnie wyrzuciło, gdy wracałem spowrotem na serwer to samo, i tak cały, cały czas.
Błąd się pojawia w prawym górnym rogu: "UWAGA: problem z połączeniem Automatyczne rozłączenie za <iles tam sekund>"
Jeżeli ktoś nie wie o co chodzi tutaj ss :)  - - - - http://imgur.com/a/mG6Fq

Jeżeli ktoś się na tym zna to poproszę o pomoc :)

Dziękuje bardzo za wszystkie odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tego masz MPCFORUM to jest forum poświęcone serwerowi mta

Czlowieku, skoro masz problem to po się tu wypowiadasz, nie chcesz mi pomoc to nie, każdy ma prawo aby się tu zapytać i nie musze wchodzic na jakies specyficzne strony bo może się tutaj ktoś dobrze zna jest dużo takich osób 

 

 

@EDIT

A co do formatu to nie dam rady bo mam windows 7 a nie mam tej płytki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator RCON

@Master weź ty sprawdź czy cie nie ma w drugim pokoju. Informatyk to z ciebie 2/10.

 

Wina nie stoi po stronie PC tylko internetu. Miałem ten problem podczas burzy , wiatru wtedy na kilka sekund dostawałem laga . Również z pingiem było 2/10 po 200-250 na dm. Wymienili mi nadajnik i jest ok. Pogadaj z dostawcą internetu.

Edytowane przez Grzengol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin