Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na MrZatrzymany, GumiS*, KoReK216, Frytek<3


hytrusshrek1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: Mike,


Login z serwera: Mike,


Nick osoby oskarżonej: MrZatrzymany, GumiS*, KoReK216, Frytek<3 (mogło być ich więcej, nie pamiętam nicków)


Powód napisania skargi: Brak odegrania akcji RP podczas akcji SAMD, pominięcie mojej osoby w wypadku


Dowody: Świadkami są Baker oraz Wujcio


Opis sytuacji: Na rondzie w LV zauważyłem że jeden medyków miał wypadek i odgrywa akcję RP, więc postanowiłem się przyłączyć i mu pomóc. W między czasie doszło do wypadku jeszcze 2 osób. Po czasie przyjechało kilku medyków oraz policja. Akcja RP przechodziła nawet w porządku, jednakże kiedy ja także zostałem poszkodowany zostałem kompletnie zignorowany przez nich i zostawiony. Co nie którzy nawet nie byli zbytni skorzy do pomocy i jedynie się przyglądali. Zabrali jedynie pozostałych poszkodowanych a mnie zostawili na ulicy.


Coś od siebie: Uważam, że frakcja, która jest odpowiedzialna za akcje RP nie powinna robić takich błędów i według mnie to jest nie dopuszczalne. Nie wykonali żadnej akcji ze mną a co jest nieco dziwne skoro także byłem poszkodowany. 


 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Na rondzie w LV zauważyłem że jeden medyków miał wypadek i odgrywa akcję RP, więc postanowiłem się przyłączyć i mu pomóc"

 

 

Wymusiles RP. Jedynym poszkodowanym jakim zajmowali się moi samdzi to był v3SpeR. Jak tego nie rozumiesz to naucz się odgrywać RP. Moim zdaniem głównym winnym jesteś ty a za wymuszenie RP lecą bany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis sytuacji: Na rondzie w LV zauważyłem że jeden medyków miał wypadek i odgrywa akcję RP, więc postanowiłem się przyłączyć i mu pomóc. W między czasie doszło do wypadku jeszcze 2 osób. Po czasie przyjechało kilku medyków oraz policja. Akcja RP przechodziła nawet w porządku, jednakże kiedy ja także zostałem poszkodowany zostałem kompletnie zignorowany przez nich i zostawiony.


Wlasnie bylo tak jak mowisz...tylko ze poszk byl jeden ...tak mielismy uzgodnione ...a ty za przeproszenie przypaletales sie ..polozyles sie obok niego i chciales wymusic RP....Skarga kompletnie bez sensu
Nie pozdrawiam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem pierwszą osobą na miejscu wypadku, więc poczułem obowiązek pomocy poszkodowanemu. Nie rozumiem jakiegoś tam pojęcia wymuszenia RP. Na serwerach RP nie ma takiego czegoś a jak już próbujecie grać jakieś akcji to raczej stosujcie się do zasad RP. Ja chciałem jedynie uczestniczyć w akcji, tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze bylem w SAMD i wiem co oni moga a czego nie a co do ciebie to chcialeś wymuśić im RP jak nie  rozumiesz to naucz się odgrywać RP moim skromnym zdaniem głównym winnym jesteś ty a za wymuszenie RP lecą kary. Dziękuje tyle od mnie.

/Nie karać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem pierwszą osobą na miejscu wypadku, więc poczułem obowiązek pomocy poszkodowanemu. Nie rozumiem jakiegoś tam pojęcia wymuszenia RP. Na serwerach RP nie ma takiego czegoś a jak już próbujecie grać jakieś akcji to raczej stosujcie się do zasad RP. Ja chciałem jedynie uczestniczyć w akcji, tyle.

Uczestniczyłeś w akcji wymuszając RP. Najpierw pomagaleś a potem nagle straciłeś przytomność... wymuszales RP. A szkoda ze ss nie mam. Bo wstawilbym jak ładnie wymuszaj z RP. Nie ma dowodów to nie ma skargi a to że sam napisałeś o wymuszenie RP. " pomocy" to wychodzi na to że jesteś ogarnięty równie dobrze jak ci z Buffalo manan i waltonow. Zamknięcie tego będzie jedynym rozwiązaniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze bylem w SAMD i wiem co oni moga a czego nie a co do ciebie to chcialeś wymuśić im RP jak nie  rozumiesz to naucz się odgrywać RP moim skromnym zdaniem głównym winnym jesteś ty a za wymuszenie RP lecą kary. Dziękuje tyle od mnie.

/Nie karać 

Ja zainicjowałem tą akcje. Ja wezwałem pomoc i udzieliłem pomocy. To że nie macie tego wcześniej ustalonego to wasz problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

P.s. świadkowie to nie dowody. Nawet jeżeli to administratorzy.

Toś dowaliłeś. xd

 

Według was wypadki to uzgodnione, ustawione akcje? Nie może nikt z zewnątrz dołączyć się do akcji? Nie rozumiem tego.

Dołączanie się do akcji bez zgody samd na wypadku innym niż twój, podchodzi pod paragraf o wymuszenie RP. Proszę zrozum to. Poszkodowany był jeden, więc nie mogli ciebie ogarniać robiąc kogoś innego. Nie mogli się rozdwoic. Skarga jest bez sensu dobrze radzę przestać nas oskarżać bo sam napisałeś. Ze nie rozumiesz dlaczego tak postawiliśmy. Ponieważ nie możemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Byłem pierwszą osobą na miejscu wypadku, więc poczułem obowiązek pomocy poszkodowanemu. Nie rozumiem jakiegoś tam pojęcia wymuszenia RP. Na serwerach RP nie ma takiego czegoś a jak już próbujecie grać jakieś akcji to raczej stosujcie się do zasad RP. Ja chciałem jedynie uczestniczyć w akcji, tyle.

Uczestniczyłeś w akcji wymuszając RP. Najpierw pomagaleś a potem nagle straciłeś przytomność... wymuszales RP. A szkoda ze ss nie mam. Bo wstawilbym jak ładnie wymuszaj z RP. Nie ma dowodów to nie ma skargi a to że sam napisałeś o wymuszenie RP. " pomocy" to wychodzi na to że jesteś ogarnięty równie dobrze jak ci z Buffalo manan i waltonow. Zamknięcie tego będzie jedynym rozwiązaniem.

 

Powiedz mi czy po takim czasie wykonywania RKO człowiek nie mógł by zemdleć ze zmęczenia zwłaszcza pod wpływem stresu? Mi się wydaję że tak. To nie było żadne wymuszenie tylko rozwinięta akcja RP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

P.s. świadkowie to nie dowody. Nawet jeżeli to administratorzy.

Toś dowaliłeś. xd

 

Według was wypadki to uzgodnione, ustawione akcje? Nie może nikt z zewnątrz dołączyć się do akcji? Nie rozumiem tego.

Dołączanie się do akcji bez zgody samd na wypadku innym niż twój, podchodzi pod paragraf o wymuszenie RP. Proszę zrozum to. Poszkodowany był jeden, więc nie mogli ciebie ogarniać robiąc kogoś innego. Nie mogli się rozdwoic. Skarga jest bez sensu dobrze radzę przestać nas oskarżać bo sam napisałeś. Ze nie rozumiesz dlaczego tak postawiliśmy. Ponieważ nie możemy.

 

Poszkodowanych było 3. Po drugie ja tam byłem pierwszy więc nie dołączyłem do żadnej akcji tylko ją zainicjowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swoje zasady. W tamtym momencie obowiązywały inne zasady niż myślałeś. Jeżeli samd rozpoczyna akcje żadna osoba trzecia nie ma prawa się zbliżać do ratujacych i poszkodowanych. Do większej ilości osób poszkodowanych trzeba więcej karetek i więcej ludzi. Nie można dwóch poszkodowanych do 1 karetki dać. Zrozum że nie mogli inaczej postąpić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin