Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na MrZatrzymany, GumiS*, KoReK216, Frytek<3


hytrusshrek1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

P.s. świadkowie to nie dowody. Nawet jeżeli to administratorzy.

Toś dowaliłeś. xd

 

Według was wypadki to uzgodnione, ustawione akcje? Nie może nikt z zewnątrz dołączyć się do akcji? Nie rozumiem tego.

Dołączanie się do akcji bez zgody samd na wypadku innym niż twój, podchodzi pod paragraf o wymuszenie RP. Proszę zrozum to. Poszkodowany był jeden, więc nie mogli ciebie ogarniać robiąc kogoś innego. Nie mogli się rozdwoic. Skarga jest bez sensu dobrze radzę przestać nas oskarżać bo sam napisałeś. Ze nie rozumiesz dlaczego tak postawiliśmy. Ponieważ nie możemy.

Poszkodowanych było 3. Po drugie ja tam byłem pierwszy więc nie dołączyłem do żadnej akcji tylko ją zainicjowałem.
nie. Ty wezwales pomoc SAMD a więc przekazałes nam dowodzenie nad akcja gdy byliśmy już na miejscu. Więcej nie mogłeś nic robić. Ty nas tylko wezwales.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swoje zasady. W tamtym momencie obowiązywały inne zasady niż myślałeś. Jeżeli samd rozpoczyna akcje żadna osoba trzecia nie ma prawa się zbliżać do ratujacych i poszkodowanych. Do większej ilości osób poszkodowanych trzeba więcej karetek i więcej ludzi. Nie można dwóch poszkodowanych do 1 karetki dać. Zrozum że nie mogli inaczej postąpić.

Dalej nie rozumiesz że to ja rozpocząłem tą akcję? Z biegiem akcji także zostałem poszkodowany, więc powinniście udzielić pomocy, nawet minimalnej. Nie umiecie się zająć osobą która zemdlała? Karetki to ja nie potrzebowałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Każdy ma swoje zasady. W tamtym momencie obowiązywały inne zasady niż myślałeś. Jeżeli samd rozpoczyna akcje żadna osoba trzecia nie ma prawa się zbliżać do ratujacych i poszkodowanych. Do większej ilości osób poszkodowanych trzeba więcej karetek i więcej ludzi. Nie można dwóch poszkodowanych do 1 karetki dać. Zrozum że nie mogli inaczej postąpić.

Dalej nie rozumiesz że to ja rozpocząłem tą akcję? Z biegiem akcji także zostałem poszkodowany, więc powinniście udzielić pomocy, nawet minimalnej. Nie umiecie się zająć osobą która zemdlała? Karetki to ja nie potrzebowałem.
A wyobraź sobie że nie. Nie możemy. I tak nigdy nie będziemy robić. My mamy swoje zasady RP. I wiemy jak to działa jak ktoś "mdleje na wypadku" to wymuszenie. Nie rozpocząłes akcji TY. Tylko Vesp3r. Który wjechał w rondo. On był poszkodowanym a nie ty. Nadal tego nie czaisz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A poszkodowanych nie było 3 tylko 1. Bo tych dwóch to byli na "doczepke" dla "beki".

Skoro odgrywali RP to znaczy że byli mimo wszystko.

 

Czekam na wypowiedź kogoś kto zna się chociaż trochę na RP a nie na zaplanowanych akcjach z góry.

jestem ranga podzarządową. Jestem szkoleniowcem/ egzaminatorem. Sugerujesz że nie ogarniam RP? Chcesz wypadek? Jakbym Ci odegrał byś nie wiedział co robic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A poszkodowanych nie było 3 tylko 1. Bo tych dwóch to byli na "doczepke" dla "beki".

Skoro odgrywali RP to znaczy że byli mimo wszystko.

 

Czekam na wypowiedź kogoś kto zna się chociaż trochę na RP a nie na zaplanowanych akcjach z góry.

jestem ranga podzarządową. Jestem szkoleniowcem/ egzaminatorem. Sugerujesz że nie ogarniam RP? Chcesz wypadek? Jakbym Ci odegrał byś nie wiedział co robic.

 

Chłopcze nie pisz takich bzdur. Bo nie obchodzi mnie to że na serwerze RPG jesteś kimś tam ważnym w frakcji RP. To nie odzwierciedla twojego RP wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie istnieje coś takiego jak swoje zasady RP. Albo gracie RP albo nie, proste. Nie nazywajcie się w takim razie frakcją która coś w ogóle odgrywa bo to jest żenada.

Wiesz co jest żenada. Ze kłócić z się z kimś kto w tej frakcji od ponad roku jest i próbujesz mi wmówić że nie ogarniam RP i że wcale nie wymuszasz. Idz w takim razie się leczyć. Ja skończyłem wyjaśnianie tobie najprostszych rzeczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie istnieje coś takiego jak swoje zasady RP. Albo gracie RP albo nie, proste. Nie nazywajcie się w takim razie frakcją która coś w ogóle odgrywa bo to jest żenada.

Wiesz co jest żenada. Ze kłócić z się z kimś kto w tej frakcji od ponad roku jest i próbujesz mi wmówić że nie ogarniam RP i że wcale nie wymuszasz. Idz w takim razie się leczyć. Ja skończyłem wyjaśnianie tobie najprostszych rzeczy.

 

Stary... Ja gram na serwerach RP od 7 lat i ty będziesz mnie pouczał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie widziałeś mojego RP a mi wmawiać będziesz ze nie umiem. Dla mnie wymuszając RP powinieneś dostać conajmniej kicka.

To że stałeś i nic nie robiłeś też świadczy o twoim RP. Myślisz że w rzeczywistości medyk by się przyglądał wypadkowi i nic nie robił?
przy poszkodowanym może być maksymalnie 2 ratowników. Ewentualnie 3. Nas tam było 7 z czego ja byłem pojazdem szkoleniowca. Dopatrywalem błędów w odgrywaniu RP przez AKADEMIE. Więc nie mogłem nic robić. Przyjechałem tam w połowie zdarzenia. A reszta poleciała po kolejny pojazd. Nie ogarniasz. Mówiłem tobie już coś. Dostan się tutaj i zdaj egzaminy, posiedz tutaj kilka miesięcy i zobaczymy jak będziesz działać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie widziałeś mojego RP a mi wmawiać będziesz ze nie umiem. Dla mnie wymuszając RP powinieneś dostać conajmniej kicka.

To że stałeś i nic nie robiłeś też świadczy o twoim RP. Myślisz że w rzeczywistości medyk by się przyglądał wypadkowi i nic nie robił?
przy poszkodowanym może być maksymalnie 2 ratowników. Ewentualnie 3. Nas tam było 7 z czego ja byłem pojazdem szkoleniowca. Dopatrywalem błędów w odgrywaniu RP przez AKADEMIE. Więc nie mogłem nic robić. Przyjechałem tam w połowie zdarzenia. A reszta poleciała po kolejny pojazd. Nie ogarniasz. Mówiłem tobie już coś. Dostan się tutaj i zdaj egzaminy, posiedz tutaj kilka miesięcy i zobaczymy jak będziesz działać.

 

Rozumiem, że macie tam jakieś procedury, więc ok, ciebie się nie czepiam, raczej. Ale to nie broni reszty. Po tym co widziałem to raczej podziękuje z dochodzenie do waszej frakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin