Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na MrZatrzymany, GumiS*, KoReK216, Frytek<3


hytrusshrek1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To samo usłyszałem od tamtego gracza :) Nierozumiem takich graczy jak wy ... Mówicie jaki to wy macie poziom RP itp... ale jak by co do czego doszło to g**no byście potrafili...  Tacy gracze jak ty to są gracze którzy chcą tylko kogoś ud****ć a nie pokazać jakie to oni mają RP pisząc na kogoś skargę bo tak ... Zastanów się najpierw i dopiero co kolwiek pisz...

Napisałem skargę tylko dlatego, ponieważ przekonali mnie do tego Baker i Wujcio. Nie mam zamiaru nikogo ud****ć, ale jedynie dać wam nauczkę.

 

**Proszę o zamknięcie tematu i wypowiedź ponieważ wszyscy się raczej wypowiedzieli, a sytuacja tutaj prowadzi tylko do nabijania postów.**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co tu wyczytałem wynika, że była to szkoleniowa akcja RP, do której dołączyły się osoby trzecie, które zaczęły wymuszać RP. Moi podopieczni popełnili błąd robiąc akcje w takim miejscu, jednakże od strony RP nie mam do nich zarzutów, tym bardziej, że nie ma ss'ów. Na przyszłość będą wiedzieli, żeby nie robić wypadków w takich miejscach. Czy odpowiada takie rozwiązanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin