Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na MrZatrzymany, GumiS*, KoReK216, Frytek<3


hytrusshrek1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie musisz. Akademia nie jest na tyle wielostronna jak każdy z Ratowników SAMD. Więc jeżeli chcesz pisać skargi. To sprawdź czy przypadkiem podczas odgrywaniu akcji RP nie prowadzą jej ludzie w niebieskich strojach. ;)

No to w takim razie proszę o wyrzucenie tych ludzi z akademii. Nie dopełnili swoich obowiązków na miejscu wypadku.

 

Nie no. Niech się ktoś wypowie odpowiedzialny za frakcje albo administracja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie musisz. Akademia nie jest na tyle wielostronna jak każdy z Ratowników SAMD. Więc jeżeli chcesz pisać skargi. To sprawdź czy przypadkiem podczas odgrywaniu akcji RP nie prowadzą jej ludzie w niebieskich strojach. ;)

No to w takim razie proszę o wyrzucenie tych ludzi z akademii. Nie dopełnili swoich obowiązków na miejscu wypadku.
doszkalające akcje RP wykonane dla AKADEMII SAMD przez SAMD to z dobrego serca douczenie dla akademi przed egzaminami które mają dzisiaj o 17. Uczymy ich. Dlatego akademia wykonywała akcje RP dla pełnoprawnym pracowników SAMD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie musisz. Akademia nie jest na tyle wielostronna jak każdy z Ratowników SAMD. Więc jeżeli chcesz pisać skargi. To sprawdź czy przypadkiem podczas odgrywaniu akcji RP nie prowadzą jej ludzie w niebieskich strojach. ;)

No to w takim razie proszę o wyrzucenie tych ludzi z akademii. Nie dopełnili swoich obowiązków na miejscu wypadku.
doszkalające akcje RP wykonane dla AKADEMII SAMD przez SAMD to z dobrego serca douczenie dla akademi przed egzaminami które mają dzisiaj o 17. Uczymy ich. Dlatego akademia wykonywała akcje RP dla pełnoprawnym pracowników SAMD

 

To w takim razie ty jako ich przełożony powinieneś zwrócić im uwagę żeby mi też pomogli ale tego nie zrobiłeś. Jeśli to dlatego że "niby" wymusiłem RP to dlaczego pomogliście tym 2 osobą które według was dołączyły się dla beki a mi już nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu... Ci co się dołączyli to byli akademicy. Nikogo innego nie ogarniali nasi a tacy jak ty za każdym razem się dołączają... i wymuszają RP a że zawsze ignorujemy tych co wymuszają. Akurat trafiło na cb.

Ja chciałem z dobroci serca z wami podgrywać, ponieważ stwierdziłem że wreszcie coś się dzieje, ale wy mi tego zabraniacie? Przypisujecie sobie jedynie akcje RP a normalni gracze nie mogę odgrywać. Gdzie tu logika? Rozumiem gdybym był jakimś przygłupem który nie zna RP, no ale bez przesady. To że jestem z zewnątrz według mnie nie powinno być powodem żeby mnie ignorować zwłaszcza że pokazałem jakiś poziom RP poprzez moje akcje. 

 

Ci ludzie z akademii nauczyli by się z tego więcej niż z jakiejś ustawionej akcji. Musieliby myśleć sami co zrobić bo nie przewidzieliby tego.

 

To co robicie tworzy frakcje która odgrywa jedynie w swoim własnym gronie. Po co takie coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu tłumacze. Akcja RP była ustawiona pod względem miejsca. A to co dajemy im do zrobienia... to nasza wola. Nie potrzebujemy osoby trzeciej do tego bo mają wykwalifikowanych szkoleniowców i ratowników. Dzięki za dobre chęci ale nie potrzebowalismy. Jeżeli bolało ciebie tylko to że nie odegralismy z tobą RP. To przepraszam za wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu tłumacze. Akcja RP była ustawiona pod względem miejsca. A to co dajemy im do zrobienia... to nasza wola. Nie potrzebujemy osoby trzeciej do tego bo mają wykwalifikowanych szkoleniowców i ratowników. Dzięki za dobre chęci ale nie potrzebowalismy. Jeżeli bolało ciebie tylko to że nie odegralismy z tobą RP. To przepraszam za wszystkich.

Na przyszłość jak robicie tak ustawione akcje szkoleniowe to może róbcie je gdzieś na uboczu a nie na ruchliwym rondzie. Jasne jest że wtedy ktoś przyłączy się do akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie śmieszny jesteś nie porównuj serwerów RP do 4life który jest SERWEREM RPG czyli że nie ma tutaj aż takiego RP jak na prawdziwych serwerach RP które nie istnieją .... Powiadasz że grasz od 7lat na serwerach RP to własnie widze jak umiesz odegrać RP .... Spotkałem takiego jak ty który sie wymądrzał a gdy zaproponowałem mu  żeby pisał podanie do ASAMD to aż go zatkało bo wiedział że sobie nie poradzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie śmieszny jesteś nie porównuj serwerów RP do 4life który jest SERWEREM RPG czyli że nie ma tutaj aż takiego RP jak na prawdziwych serwerach RP które nie istnieją .... Powiadasz że grasz od 7lat na serwerach RP to własnie widze jak umiesz odegrać RP .... Spotkałem takiego jak ty który sie wymądrzał a gdy zaproponowałem mu  żeby pisał podanie do ASAMD to aż go zatkało bo wiedział że sobie nie poradzi...

Ja rozumiem że to jest serwer RPG, ale jesteście frakcją która odgrywa akcje RP więc wymagam jakiegoś poziomu, chociaż minimalnego. Nie będę ci udowadniał mojego doświadczenia bo po prostu szkoda mojego czasu. Tak jak powiedziałem wcześniej nie mam zamiaru dołączać do takiej frakcji, która reprezentuje tak niski poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo usłyszałem od tamtego gracza :) Nierozumiem takich graczy jak wy ... Mówicie jaki to wy macie poziom RP itp... ale jak by co do czego doszło to g**no byście potrafili...  Tacy gracze jak ty to są gracze którzy chcą tylko kogoś ud****ć a nie pokazać jakie to oni mają RP pisząc na kogoś skargę bo tak ... Zastanów się najpierw i dopiero co kolwiek pisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin