Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na VEENQ


fiufiu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego: VEENQ


Twój nick: SkokNaBunge


Powód: Ucieczka przed SAPD na służbie  + mute na 2 dni


Opis zdarzenia: Był wpisany na komputer i chcieliśmy go zatrzymać ale on zaczął nam uciekać.


Godzina i data zdarzenia: 23.05.2017r. 14:05


Dowody: SS z próby zatrzymania http://i.imgur.com/NlRCV6B.jpg


Dowód na mute: Gracz VEENQ został/a wyciszony/a przez Baker, powód: teksty o czyjejs matce ( 2 dni )


Dowód na bana: Gracz VEENQ został/a zbanowany/a przez Baker, powód: przebywanie na slużbie bez skina w więzieniu ( 30 dni )


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^^Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie ;) Zaraz skarga leci, jak chcesz się w to bawić

 

1. Dowód na mute: Gracz VEENQ został/a wyciszony/a przez Baker, powód: teksty o czyjejs matce ( 2 dni ) Napisałem Ci: Nie dziwie się, że kazdy cię tu obraza, następna wiadomość: I twoja matka, nastpępna wiadmość: mtke, czy coś w tym tylu. Chciałem napisać "I twoją matkę", ale pisałem dość szybko, więc mi się poj3bało.. Chciałem się poprawić, więc ci napisałęm: mtke, myśląc że rozumiesz o co mi chodzi...

Ucieczka przed SAPD na służbie- Jako iż nie używacie swych mózgów, to zrobiłem to za was, jadąc 100 metrów dalej na baze, by nie blokować ruchu Trans Maxów, które z doświadczenia wiem że lubią taranować. Wy tego nie zrozumieliście i daliście mi tarana z du*y. 

 

Dowód na bana: Gracz VEENQ został/a zbanowany/a przez Baker, powód: przebywanie na slużbie bez skina w więzieniu ( 30 dni )- Tego nie musze juz tlumaczyc... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin