Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Nie Pozdrawiam


Turysta
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zostań PIDowcu 501.

Przez na przykład Rudego97PL się poddajesz?

Nie rób lipy. Zostań. Miej wylane na to co Ci mówią. Olewaj takie testy.

Ja olewam w tym roku... I co? Tylko jedną karę serwerowną miałem w 2k17 od @ZbyK'a. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam nad sensem wielu postów w których ktoś dopowiada ,, Rudy nie jest w administracji ,, 

 

A co kogo obchodzi zdanie osoby która jest administratorem na temat innej osoby XDDDDDD?

 

Zapewne jest powód dlaczego tak powiedział i sam się domyślam, ale to czy ktoś jest w administracji czy nie, nic nie zmienia, jedyne co może to tylko cie ukarać nic więcej.

 

Nie zwracaj uwagi na to co inni myślą o tobie bo sami nie są idealni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie że przejmuję sie przez jedną osobę, niestety nie tylko przez jedną, ale dobra mniejsza z tym.

Wasze komentarze zmusiły mnie do powrotu, lecz za około tydzień czasu(zapierdziel w robocie ;x).

 

Przez to też olałem frakcje tsa, czego najbardziej żałuję i głupio wyszło. Narazie jestem zmuszony odejść ( spróbuje w następnej rekrutacji, może jeszcze znajdzie się dla mnie tam miejsce ;P ).

ciacho i Cały zarząd: Przepraszam za zamieszanie, mam nadzieje że jeszcze kiedyś będe w stanie wam pomóc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin