Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Zabieram się i idę.


Gumis*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Część, chciałbym się dzisiaj się z wami pożegnać. Byłem z wami długo, Bo prawie 2 lata. Niestety jak na każdego przychodzi ten moment, ja piszę to bo jest to moje 5 minut. Nigdy wcześniej nie pisałem czegoś takiego więc nie wiem od czego zacząć, jednakże patrząc na każde pożegnanie sądzę że wymienianie kilka osób do pozdrowien zostało tutaj tradycją więc i ja wymienie.

 

 

Karolowka- ty wiesz ze za tobą poszedł bym w ogień bo jesteś dla mnie kimś na poziomie i dzieki tobie moglem sobie czasami na spokojnie pograć a bywało i też tak że odwalaliśmy na służbie za czasów gdy byłem w akademi. No właśnie ponad rok w SAMD, zaraz 1,5roku. Powodzenia bracie.

 

S1xxu-ty wiesz ze jesteś tak samo pierdo****ty jak i ogarnięty więc z tobą to wszędzie. Piona kumplu.

 

Hector- serio i nie żartuję w tym co robisz to jesteś dobry i te twoje odpały w bfa poprostu kocham. "JERONIMO!!!" O 3 w nocy.

 

 

Niuniek- gdyby nie ja nie miałbyś tego nicku szkoda tylko że między nami doszło do trochę słabej sytuacji ostatniego czasu bo jesteś na prawdę w porządku. Pozdro.

 

Zadymiacz- no co tutaj pisać. Połowa osób nie będzie wiedzieć o kogo chodzi, jednakże ty Bartuś na pewno będziesz wiedział że jesteś dobrym kumplem i oby tak dalej.

 

Fanta-poznałem ciebie w akademi SAMD i do teraz z tobą grałem miałem okazję służyć z tobą bardzo długo więc 3maj się bracie.

 

Owoc-mimo że gadają na ciebie za twoimi plecami to dla mnie jesteś kimś więcej jak tylko "upierdoliwym dzieckiem bez mutacji" pamiętaj że owce zawsze trzymają się razem. Siemka bracie.

 

StiCo- ty jesteś chyba największym idio*ą z jakim miałem okazję pograć. Nie zdążyli ci wyczyścić konta a ty znowu pisałeś Apelke o Unbana i w rezultacie było czyszczenie. Jednakże w tym co robisz jesteś dobry, szanuję ciebie ziomek bo jesteś na prawdę w porządku, trzymaj się bracie.

 

Hoopak-tyś jest pijak. Ale to że jesteś zajebis*y nikt nie zaprzeczy. Siemka ziomek.

 

Cytrynka- z tobą było dobrze, później źle i znowu to samo. Jednakże życzę Ci dobrze. Siemka.

 

Baker- słuchaj z tobą "kawki" są niezapomniane. Kontakt się urwał, ale wspominając o tym tak czy siak wiem że tyle prawek dostać za nasze zabawy to było warto. Cześć mordko, pozdro.

 

Galaxy- dał mi dużo we frakcji lecz potem zrobił głupotę. Dzięki ziomek.

 

Volff- Wilczek jakich mało, mój pierwszy dzień we frakcji a ty juz mówiłeś że mamy ogarniętego człowieka. Dzięki za wiarę we mnie. Siema.

 

Kapitan_Kox- ty odchodzi i nie więc nie wiem jak z tobą. Jednak pozdro ;)

 

Namik209- o stary, te kina w okres wakacyjny były niezapomniane. Dzięki za ten ubaw w ciągu nocy. Siema.

 

xQward-jesteś człowiekiem sukcesu, robisz na prawdę dużo i powiem Ci ze kogoś u władzy takiego jak ty to że świecą szukać. Szacunek człowieku.

 

Bartkooo- nagrywanie nutek idzie Ci rewelacyjnie. Mam to w samochodzie i powiem Ci ze daje rade. Dzięki za wszystko, siemka.

 

Skrimi- pamiętam moje egzaminy w SAMD. Chcesz zdać? Pewnie!...to zdales. I to jest kawalarz. Piona bracie.

 

Calutkie SAMD-chłopaki jesteście najlepsza ekipą jaka mogła mnie spotkać co raz z nową akademią a coraz to więcej ludzi z którymi można odwalac i rozmawiać jak z kimś bliskim. Jesteście wielcy to dzięki wam spędziłem tutaj tyle czasu i to dzięki tej frakcji i ludziom w niej zostałem wybrany na zarząd. Dziękuję wam za wszystko nie zapomnę was bo przez 2 lata to wy mnie tutaj trzymaliscie. Każdemu z osobą chciałbym kiedyś polać po kieliszku ale jest to pewnie nie możliwe. Trzymajcie się.

 

To chyba tyle, swój majątek oddaje dla administracji RCON żeby zrobili event o to. Było to coś ponad 260k więc macie o co walczyć. Zapytacie mnie czemu grałem 2 lata a mam tylko 260k. Bo grałem dla przyjemności. Nie bawiłem się w handlarza i nie kupowałem samochodu za 5k od kogoś kto zaczynał grę dopiero i sprzedawalem 3 razy drożej. Grałem dla frajdy. Bo moim zdanie, To tylko gra. Administracja tutaj robi na prawdę dużo a niektórzy piszą skargi za to że administrator istrator przeklnie? Ludzie oni charuja tutaj godzinami żeby zadowolić każdego a po 50 upierdoliwej osobie mają dość i puszczają im nerwy, nie dziwię się.

 

Administracjo, szanuję to co robicie i jestem na prawdę szczęśliwy że niektórzy mogli mi pomóc bo czasami nie da się zrobić wszystkiego samemu. Gratuluję tym co chciało dostać się na range i dowiedzieć tego że mogą to zrobić. Chciałbym jeszcze coś do was napisać ale nie wiem czy coś mi zostało. Szkoda mi odchodzić ale nie mogę pogodzić wychowywania dziecka, utrzymania szczęśliwej żony, chodzenia do pracy i codziennego łojenia w pierdolo*e gry. Niektórzy tutaj są kimś więcej niż zwykłymi ludźmi. Szkoda tylko że to oni najwięcej cwaniakuja. Nie przeciagam, chciałbym wam wszystkim życzyć jak najlepiej i żebyście spełniło swoje marzenia czy to w życiu czy w grze. Dziękuję za spędzone 2 lata z wami. Ten serwer ma szansę na sukces ale ktoś jest winien temu że nie może się wybić :) .

 

 

Patrick-od kiedy ciebie poznałem mój pogląd na gry się zmienił. Jesteś słuchaj dla mnie jak prawdziwy brat. Miałem problemy w życiu prywatnym a ty potrafiłes mnie wysłuchać i mi doradzić. Inni by rozpowiedzieli to reszcie, ty wolales zachować to dla siebie. To z tobą powstał team BSoDT, owce zawsze są razem. Ja zawsze rozumiałem ciebie bez słów. Czasami wystarczyła chwila ciszy a ja wiedziałem o masz na myśli. Jesteśmy jak jedność która potrafi zdziałać więcej niż pojedynczy człowiek. Niedługo do ciebie pojadę i jak obiecałem, przechyle z tobą browarka. Jesteś wielki. Siemka mój prawdziwy bracie.

 

 

Życzę każdemu żeby znalazł sobie kogoś takiego za kumpla jak ten pan wyżej. Za literówki przepraszam bo pisze z telefonu. Ale już kończe, odmeldowuje się, narka wszystkim.

 

 

~GumiS*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontakt zanikł, bo pomyliłem Cię z grubsonem czy jak mu tam który skargaim zaczął sr**ć na każdego. Nie wiem jak mogłem popełnić błąd i was pomylić ale stało się. Pamiętam czasy FBI, Theira Gumis + ten o którym pamiętam ale nicku zapomniałem Baker  Hunterx + kawka boże ile myśmy naodwalali wtedy o kirgo sie przy nas chowa

Siemanko stary i powodzenia w życiu prywatnym. Pomyślności dla Was i Waszego szczęścia. 

Edytowane przez Baker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontakt zanikł, bo pomyliłem Cię z grubsonem czy jak mu tam który skargaim zaczął sr**ć na każdego. Nie wiem jak mogłem popełnić błąd i was pomylić ale stało się. Pamiętam czasy FBI, Theira Gumis + ten o którym pamiętam ale nicku zapomniałem Baker Hunterx + kawka boże ile myśmy naodwalali wtedy o kirgo sie przy nas chowa

Siemanko stary i powodzenia w życiu prywatnym. Pomyślności dla Was i Waszego szczęścia.

To był Kruczy*. Jego nicku zapomniałeś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontakt zanikł, bo pomyliłem Cię z grubsonem czy jak mu tam który skargaim zaczął sr**ć na każdego. Nie wiem jak mogłem popełnić błąd i was pomylić ale stało się. Pamiętam czasy FBI, Theira Gumis + ten o którym pamiętam ale nicku zapomniałem Baker  Hunterx + kawka boże ile myśmy naodwalali wtedy o kirgo sie przy nas chowa

Siemanko stary i powodzenia w życiu prywatnym. Pomyślności dla Was i Waszego szczęścia.

 

jak ty nigdy ze mna nie odwalales, jedynie ze 3 razy sie na 2fps przejechales XDDD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin