Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

No to czas się pożegnać- MaciekMaster69


MaciekMaster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No więc na wstępie nie będę owijał w bawełnę i pragnę Was poinformować, że kończę z graniem na 4life. Gra już mi się trochę znudziła, ponieważ bardzo dużo czasu jej poświęciłem. Ten czas nie był tak naprawdę przez nikogo doceniony, ale to mnie najmniej interesuje, ponieważ grałem dla Siebie nie dla innych. Na początku gry było dużo nowości, ciekawych rzeczy, a teraz jest nudno i mi się trochę wszystko znudziło. Jestem pewny jednak, że o tym serwerze NIGDY nie zapomnę, co jakiś czas wpadnę a na 1000% kiedyś wrócę.

WYMIENIĘ PONIŻEJ OSOBY, KTÓRE BARDZO LUBIĘ, POMAGAŁY MI, ITP.:

Namik209- ziomuś wkręcił mnie w grę na 4 life, razem grywaliśmy sobie, rozmowy na messengerze z Jojtkiem, Mamy kontakt Namik musimy się niedługo zobaczyć

Jojtek01- Kuzyn o tobie się nie da zapomnieć, zawsze sobie pomagaliśmy, wkręciłem Cię w grę na 4life, Powodzenia chudy w SAPD i ogólnie na serwerze niech się spełnią wszystkie twoje marzenia związane z serwerem

Grabsio311- Przemiły człowiek, Dziękuję za danie mi szansy w Mleczarzach

PolskiNapoj- Zawsze z tobą było można popisać na każdy temat, ekstra człowiek

Kubusiek- Mumble

KRISU- Spoko ziomek, razem w gangu

Niuniek i Karolowka- Dziękuję za danie szansy mi w SAMD

XQward- Pomocny, wyrozumiały ziomek, jesteś najlepszym RCONEM (według mnie)

DeltaRon- Fajne propozycje nowych aut robisz

s1xxu- o tym człowieku nie da się zapomnieć, Mumble xDDDD, razem w SAMD, pomocny i zabawny

Bartaz007- spoko mordeczka, pkt medyczny

Dużo ludzi jeszcze znam i miałem z nimi dobry kontakt i mam dobre wspomnienia, ale za dużo wymieniać. PAMIĘTAJCIE Uwielbiam Was!!

DZIĘKUJĘ BARDZO WSZYSTKIM!!! NIE DA SIĘ O WAS ZAPOMNIEĆ!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin