Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

No przygoda dobiegła końca (TheElvis)


MLK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odchodzę ponieważ ub raczej nie dostanę,mam wiele dobrych wsponień itp z tym serwerem widzę że cała ekipa odchodzi ale to gównie przez to że na serwerze się nic nie dzieje ... a szkoda bo serwer jest naprawdę spoko tylko za dużo obiecują a mało robią chciałbym podziękować paru osobą za mile spędzony czas między innymi:

-Kapitan_Kox (odszedł z serwera) byłeś mordą i zawsze będziesz hajs nwm jak ci oddam w tym przypadku.

-SoCz3q dzięki również za pomoc w trudnuch sytłuacjach za to ze potrafiłeś być spoko i wgl...

-MaReCKi dzięki mordo za wspólne odwalanie i przyjemnie spędzony czas

-L1on dzięki za dobrze spędzony czas i trochę beki...

-MaskeD dzięki za wszystko pomoc, beke, odwalanie i ogólnie wszystko.

-Kalahim dzięki za jestera z którym mam fenomenalne wsponienia i ogólnie za to że byłeś...

Dziękuję za to że miałem okazję dostać się do TSA

Dziękuję całej administracji za pilnowanie pożądku chociaz mogli byście czasem wyluzować i dodać wkońcu nową prace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin