Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Nareczka ~~~Bannnzajek


Banzaj.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pewnie wszyscy już wiedzą z jakiego powodu odszedłem. Ale startuje za niedługo nowy serwer i jak już postanowiłem z kolegą odchodzę. Smutno mi opuścić wiele osób z serwera ale będę się musiał z tym pogodzić. A więc postanowiłem sobie odejść bo dużo osób stwierdziło, że jestem konfidentem i udupiaczem a tak nie jest. Jest to od czasu gdy napisałem skargę na znanego wszystkim Tigerro. Taranował mnie 4 h w nocy do 5 nad ranem i puścily mi nerwy jak każdemu. Dużo osób z administracji twierdzi, że jestem odwalaczem a jest inaczej. Ja nie odwalam od jakiegoś czasu. To samo z karami. Innych ukarają jedynie warnem a mnie na 14 dni //BMA za to samo. Nie było takiej sytuacji ale z innym graczem była. Jest też tak iż pewien admin przez to, że na innym serwerze go niechcący staranowałem napisał mi dostaniesz bana na 4life.  Chodzi mi też o to, że jak już mówiłem plotka rozniosła się że jestem odwalaczem i przez pewien czas nie mogłem się do żadnej frakcji dostać gdzie był pewien lider dawny w SAFD. To samo. Kiedyś byłem w SAPD ale przez pewną osobę w zarządzie się już na pewno nie dostane. Jest też to powodem mojego odejścia to, że od jakiegoś czasu jest mniej aktualizacji. Nie wiem czy wrócę ale pewnie raz na 2 tyg wbije co słychać :D. Ja życzę innym miłej gry i miłego dnia/nocy :D

 

Cześć i dzięki  za wszystko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin