Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Naraska po 4000 godzinach gry


DaszeK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy raz to robię na tym serwerze ale cóż, kiedyś trzeba ;v.

 

Tak więc czas na mnie, odchodzę z jakich przyczyn ? Nuda, nuda i jeszcze raz nuda, nie chodzi tu o rzadkość aktualizacji, bo szczerze nie interesują mnie już od dłuższego czasu, moim zdaniem 4Life mógłby wrócić do czasów z 2015 roku, wtedy się najlepiej grało. Co do odejścia piszcie sobie co chcecie jest to moje pierwsze odejście z tego serwera na prawdopodobnie dłuższy okres, spędziłem na tym serwie prawie 4 tysiące godzin ( teraz jest ich 3991 ) czy tego żałuje ? Szczerze ani trochę, świetnie się tu bawiłem :)

 

To teraz kogo pozdrowić ?

 

W pierwszej kolejności Krul oraz Lukos, Enomek, Kirge, Hyak to tak właściwie z wami najwięcej czasu spędziłem, i dzięki wam trwałem na tym serwerze aż do dzisiaj, jesteście byliście i mam nadzieję że będziecie najlepszą ekipą jaką poznałem na tym serwerze

 

TSA 2k15 - kto wie ten wie o kim mowa, stare dobre czasy gdzie na range ,, support ,, nie było nawet planów, kiedy każdy wbijał na służbę nie dla pieniędzy, a dla samej rozmowy, by pogadać nawet na temat które nie mają za grosz sensu

 

Całą organizacje Weed, która jest najlepszą organizacją pod słońcem 100% Legit no scam, naprawdę świetnie się z wami grało pisało czy też odwalało, nie zapomnę o was :0

 

Bolek, XQ - za meczmejkingi, te lepsze jak i te gorsze oraz za sam fun z gry, za to że zawsze xq znajdywałeś czas na to by wgrać jakąś mapę, bądź coś dla mnie zrobić

 

 

Miałem tu chyba wszystko od Turismo do rangi Administratora, nie pozostało mi nic innego jak CZEŚĆ ( mejbi do zo )

 

( co do osób ,, idzie gdzie indziej " mejbi sam nie wiem, są wakacje chce je jakoś sensownie spędzić, póki co gram w gta online )

 

Od czasu do czasu wbije na serwer bądź na mumble :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin