Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Odejście


Krul.wd
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No więc przyszedł ten czas, dla wielu bardzo mocno zadowalający, odchodzę z tego projektu. Chociaż wiele wspomnień mnie tutaj trzymało przez ostatnie parę miesięcy, to ostatnie parę sytuacji zmusiło mnie do podjęcia takiej a nie innej decyzji, grałem tutaj od 2015 roku z większymi i mniejszymi przygodami, banami, powrotami, zawieszkami, zarządami i poznaniem mega kozak fajnych ludzi.

 

Jedyne co teraz przychodzi mi do głowy żeby powiedzieć każdemu, to po prostu, cześć, do zobaczenia.

 

Chciałem tutaj tylko wymienić dla mnie parę fajnych ludzi z którymi tutaj grałem i dzięki, którym tutaj grałem, mianowicie DaszeK, Lukos, Kirge, Zebra, Limitless, Delma, Bater oraz cała organizacja WEED, dzięki, że to z wami mi przyszło przeżyć te piękne i niezapomniane chwile, jesteście wielcy, mam nadzieję, że nigdy ale to nigdy się nie zmienicie i dalej będziecie robić wszystko tak jak do tej pory.

 

 

Także serdecznie was żegnam i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin