Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na: Kolo539


MrCzosnek*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego: Kolo539


Twój nick: 


Powód: Pozostawiane zabezpieczenia i wyjście z serwera.


Opis zdarzenia: No pozabezpieczał auta, pkt. medyczny i wyszedł z gry...


Godzina i data zdarzenia: 23-06-2017r. - 13:30-14:20


Dowody: http://imgur.com/a/65o2E


 


Nie chodzi mi tutaj, żeby pracownik został ukarany zawieszeniem, lecz o jakąś karę dla Niego... [np. kółeczko do okoła SA na S2 :P]

Edytowane przez MrCzosnek*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że się wtrące ale Czosnek co ty za kary dajesz.. to nie jest SAPD tylko SAMD ;) Może gow ywaliło z serwera, a przecież supporci mają możliwość usuwanie zabezpieczenia, a z punktu medycznego dużo raczej tego nie było :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że się wtrące ale Czosnek co ty za kary dajesz.. to nie jest SAPD tylko SAMD ;) Może gow ywaliło z serwera, a przecież supporci mają możliwość usuwanie zabezpieczenia, a z punktu medycznego dużo raczej tego nie było :))

Ta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wtrącę swoje pięć groszy po prostu mógł zapomnieć o zabezpieczeniu sam niejednokrotnie byłem świadkiem pozostawienia zabezpieczeń czy to safd czy to sapd ale zeby pisac skargi z takiego powodu bez przesady jesteśmy tylko ludźmi więc każdy może popełnić błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Przepraszam Kolo za wypowiedź, ale nie chcę Cię udupiać ani nic z tych rzeczy, ale chyba pora abyś się czegoś nauczył ;/ )

Proszę główny zarząd o ostrzeżenie, bądź ew. zawieszenie do czasu egzaminów. Taka kara nie jest adekwatna do zachowania, ale osobiście dał  bym koledzę jeszcze jedną, a zarazem ostatnią szansę ;)

 

 

No i tutaj kolej na moją wypowiedź, nie będę ratował kolegi, bo też od jakiegoś czasu nie podoba mi się jego zachowanie 

Będąc z nim na patrolu wszystko było w porządku...

Po 5 minutach patrolowania dzielnic oskarżony się zatrzymał, zabezpieczył auto i pojechał dalej nie wzywając SARY. Upomniałem go, że nie ma tak robić, lecz nie wiem czy tego nie usłyszał, czy po prostu nie chciało mu się odpowiedzieć, (Nie ma mikrofonu, a żadnej wiadomości na czacie od niego nie widziałem) ale po kolejnych 10 minutach patrolu napotkaliśmy na kolejne auto... [...] Sytuacja się powtarza, kolega zabezpieczył auto i pojechaliśmy dalej (Oczywiście upomniałem go, kolejny raz to olał) 

 

Osobiście stwiedziłem, że na patrol z tym panem więcej się nie wybiorę... [...] Przyszedł czas na punkt medyczny, kolo go wykonał. Mineło jakieś 10-15 minut i kolega napisał S4 i napisał na czacie globalnym "Lece, cześć", czy coś w tym stylu i wyszedł z serwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że źle zrobiłem ale z Internetem​ mam problemy

Chodzi o to gdy wykonuje lub odbieram połączenie z telefonu stacjonarnego internet zaczyna szwankować dlatego napisałem "Lecę cześć" wtedy zadzwonił telefon i wiedziałem że mnie wywali z serwera. Zawieszenie przyjmę bo wiem że to moja wina ale może się nie nadaje do tej frakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie dowody dokładnie przeglądałem, czytałem. Decyzja głównego zarządu SAMD oskarżony jest winny. Na szkoleniach było mówione : "Proszę zawsze przed wpisaniem S4 spr. czy nic nie zostawiliśmy (pachołki, barierki, dyski). Karą jaką poniesie pielęgniarz Kolo539 jest to ostrzeżenie. Sprawę uważam za zamkniętą. 

Główny zarząd SAMD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin