Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Military of San Andreas


VenZ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem szczerze.. nie wiem jakim jesteś liderem, czy poprowadzisz to dobrze. Wiesz pomysł nie jest zły, ale o to musi dbać osoba, która zna temat, wie jak to powinno wyglądać, życzę powodzenia.

Rozumiem twoje obawy kolego, jednak wiem, że każdy ma te obawy przed nowym liderem frakcji. Akurat tutaj mogę cię zaspokoić oraz innych. Niejednokrotnie byłem liderem nie tylko Policji, ale i pogotowia na serwerze gdzie grało 50-70 osób. Można powiedzieć, że tu gra więcej i to nie jest to samo. Ale ze spokojem mogę stwierdzić, że będę godnie reprezentował frakcję na służbie jak i poza nią.Co do tematu wojska nie jestem w cienie bity, nie raz czytałem o tym na forach internetowych jak tam jest, jak są przeprowadzane musztry i nie tylko.

jest to jedno z moich zainteresowań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak realnego zastosowania na serwerze typu "przestępczość" chyba że strefa w LS.

O bombach i konwojach nie gadam bo na 4L RP leży i kwiczy.

Pomimo twojego potencjału zacznie się fajnie ale później nie będzie aktywności bo nie ma co robić a następnie przejdziecie do meczenia graczy typu strzelanie itp.

Zawsze się to tak kończyło wiec sorki za taką wypowiedź.

Ale oby wam się udało i abym się mylił

Powodzonka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak realnego zastosowania na serwerze typu "przestępczość" chyba że strefa w LS.

O bombach i konwojach nie gadam bo na 4L RP leży i kwiczy.

Pomimo twojego potencjału zacznie się fajnie ale później nie będzie aktywności bo nie ma co robić a następnie przejdziecie do meczenia graczy typu strzelanie itp.

Zawsze się to tak kończyło wiec sorki za taką wypowiedź.

Ale oby wam się udało i abym się mylił

Powodzonka :)

Tak jak wspomniałem, mam to zaplanowane tak ze nudzić się nie będą przynajmniej za mojego lideroeania i mogę śmiało dorzucić, że nie będzie tylko o konwojach i Bombaju, będą musztry paradne, pokazy, przysięgi, treningi strzelnica kiedy ktoś będzie chciał, pilnowanie bazy, będą przewozy bomby eskorta straż będzie tego więcej myślę, że gracze są na tyle poważni i ogarnięci tym bardziej ci pp banie lub na czarnej liście będą się starać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin