Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Military of San Andreas


VenZ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

i w szkolenia

3-Kody ASA, Konwoje

3-Kody ASA, Konwoje

3-Kody ASA, Konwoje

3-Kody ASA, Konwoje

3-Kody ASA, Konwoje

3-Kody ASA, Konwoje

3-Kody ASA, Konwoje

 

to w koncu jakies militaria czy ASA, bo ASA to na pylku było a nie tutaj 

Może, źle to ująłem, chodzi tutaj bardziej o kody pojazdów, a co do tego ASA to zwykł literówka, bo byłem tam kiedyś i mi się przypomniało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Venzu fajna inicjatywa ale na tym serwerze nie da sie odgrywać z nikim.  Tutaj kazdy gra dal wirutalnych pieniazkow i dla supporta. Rzadko kiedy zdarza sie akcja rp a frakcja militarna niestety by go potrzebowala, aczkolwiek życzę powodzenia w prowadzeniu jej. Mam nadzieje, że gdy dopuszcza frakcje na serwer nie bedziesz  tego prowadzil jak kwazi i bombariera prowadzili gfsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Venzu fajna inicjatywa ale na tym serwerze nie da sie odgrywać z nikim.  Tutaj kazdy gra dal wirutalnych pieniazkow i dla supporta. Rzadko kiedy zdarza sie akcja rp a frakcja militarna niestety by go potrzebowala, aczkolwiek życzę powodzenia w prowadzeniu jej. Mam nadzieje, że gdy dopuszcza frakcje na serwer nie bedziesz  tego prowadzil jak kwazi i bombariera prowadzili gfsa

Nie wiem jak oni to prowadzili i po twoich słowach przerzuconych na odpowiedź, nie chciałbym tego wiedzieć. Mogę ci obiecać, że ja będę frakcję prowadził z należytym porządkiem.I będę godnie reprezentował frakcję na służbie oraz po za nią.Dziękuję za miłą wypowiedź :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Venzu fajna inicjatywa ale na tym serwerze nie da sie odgrywać z nikim.  Tutaj kazdy gra dal wirutalnych pieniazkow i dla supporta. Rzadko kiedy zdarza sie akcja rp a frakcja militarna niestety by go potrzebowala, aczkolwiek życzę powodzenia w prowadzeniu jej. Mam nadzieje, że gdy dopuszcza frakcje na serwer nie bedziesz  tego prowadzil jak kwazi i bombariera prowadzili gfsa

Nie wiem jak oni to prowadzili i po twoich słowach przerzuconych na odpowiedź, nie chciałbym tego wiedzieć. Mogę ci obiecać, że ja będę frakcję prowadził z należytym porządkiem.I będę godnie reprezentował frakcję na służbie oraz po za nią.Dziękuję za miłą wypowiedź :D

 

W takim razie życzę wszystkiego co najlepsze. Jesteś jedną z bardziej ogarniętych osób, także myślę, że to wypali. Powodzenia! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak realnego zastosowania na serwerze typu "przestępczość" chyba że strefa w LS.

O bombach i konwojach nie gadam bo na 4L RP leży i kwiczy.

Pomimo twojego potencjału zacznie się fajnie ale później nie będzie aktywności bo nie ma co robić a następnie przejdziecie do meczenia graczy typu strzelanie itp.

Zawsze się to tak kończyło wiec sorki za taką wypowiedź.

Ale oby wam się udało i abym się mylił

Powodzonka :)

 

A jak myślisz co jest tego powodem z RP leży i kwiczy ? Może złe szkolenie w frakcjach. A może to że te retardy przychodzą grać na serwer nie wiedzą co to RP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, czy w służbie mundurowej do której należę nie jest słabe RP, skoro jestem w niej ponad dwa lata, gdzie szkolę nowych ludzi z RP na poziomie, oraz w innych frakcjach RP, nie jest aż takie złe. Bardziej bym tutaj wymienił gracze, którzy na siłę robią coś z role play, a następnie odpuszczają sobie myśląc, że oni wiedzą najlepiej, i tak ma być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin