Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Rzucam to wszystko, i jadę w Bieszczady. - Hrydziu*


Hasiu.*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To ty wracasz do tego TSA czy nie XDDDDDDDDDDDDD?

 

On ma bana na 14 dni na serwie, bana na forum na chyba perma.

To nie wiem jak z tym będzie.

 

PS. Nie wiem czy ban na serwie nie został przypadkiem przedłużony NIE WIEM na ile. . . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Od pewnego czasu jestem traktowany przez pewnego członka ekipy nie jak zwykły gracz a jak osoba którą najchętniej wszędzie by zbanował i odciął od serwera - ot sukces! odchodzę bo nie mam zamiaru się z nim użerać :)

13333-5CA78A75-051F-4CCB-A748-CC3F62FB0B

 

 

Halo, halo ziomek:

To Ty odwalasz, tak robisz, a nie @Bolek., nie dziw się że jesteś banowany, tak traktowany.

Ja już się ogarnąłem, szczególnie w tym roku. I co? Nie jestem karany.

Raz byłem tylko na serwie karany w tym roku - banem od @ZbyK'a na 60 dni. A Ty? Się sam zobacz.

Kto Ci każe takie rzeczy robić? Tylko WYŁĄCZNIE Ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Od pewnego czasu jestem traktowany przez pewnego członka ekipy nie jak zwykły gracz a jak osoba którą najchętniej wszędzie by zbanował i odciął od serwera - ot sukces! odchodzę bo nie mam zamiaru się z nim użerać :)

13333-5CA78A75-051F-4CCB-A748-CC3F62FB0B

 

 

Halo, halo ziomek:

To Ty odwalasz, tak robisz, a nie @Bolek., nie dziw się że jesteś banowany, tak traktowany.

Ja już się ogarnąłem, szczególnie w tym roku. I co? Nie jestem karany.

Raz byłem tylko na serwie karany w tym roku - banem od @ZbyK'a na 60 dni. A Ty? Się sam zobacz.

Kto Ci każe takie rzeczy robić? Tylko WYŁĄCZNIE Ty.

 

A skąd masz pewność, że on ma na myśli Bolka? Gościu masz swoje życie to się nim interesuj, a nie wtrącasz się w czyjeś sprawy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin