Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Czas się wycofać //Nukill


Nukill
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak pewnie po nazwie tematu wnioskujecie - odchodzę. W sumie odszedłem jakiś tydzień temu, ale nie napisałem pożegnania.

Granie kilka lat na tym samym serwerze nie jest niczym fajnym, tymbardziej, gdy się traci majątek i trzeba go odrabiać. Po prostu się już wypaliłem na tym serwerze. Nic mi nie daje przyjemności z gry. Chciałbym pozdrowić kilka osób:

 

ZbyK - Nigdy nie miałem z tobą dobrych relacji, mimo tego trzymaj się.

 

Bolek. - Kiedyś można było się pośmiać, coś porobić, ale to rok temu, teraz już nie. Ale trzymaj się tam.

 

XQward. - Do pomocy to on pierwszy. Wielki szacunek ode mnie.

 

DeltaRon. - Robisz sporo dla serwera, oby tak dalej. Jestes w porządku, zawsze mozna szczerze pogadać.

 

kirge, EnomeK - Z wami mam najwięcej wspomnień. Jesteście osobami, z którymi najwięcej przebywałem na serwerze i często tylko z tego powodu wchodziłem na serwer. W kontakcie jak zawsze.

 

Lukasz1393 - Tez dużo wspomnień, kilka spin smiesznych, sporo odwalania, prowadzenie frakcji SDSA. Witam gracza.

 

DaszeK - Też sporo wspomnień, ale tylko przez pierwszy rok- półtora roku gry. Po utracie rangi sporo się zmieniłeś, nie dało się z tobą normalnie pogadać. Szkoda.

 

Hyak - My to tam w kontakcie jesteśmy. Raczej wiesz kim dla mnie jesteś xD.

 

Krul. - Sporo wyzywania, taranowania, kosiarkowania. Ziomek jak nikt.

 

Zebra - Szczere rozmowy, jazdy perkiem z kirge. Sporo wspomnień. Trzymaj się.

 

Baker - Jesteś w porządku, strzałka.

 

Kubusiek - debil XD

 

gibipl - siemano gibi

 

hoopak - Szczere porady, pogadać z nim to jak z nikim innym.

 

WujcioDobraRada - alkoholiku, fajnym gościem jesteś, ale dbaj o wątrobę xD.

 

Pozdrawiam przede wszystkim organizację Weed, gdyż jestem z nią prawie od początku gry.

 

Pozdrawiam również resztę administracji i życzę powodzenia nowym Supportom.

 

Strzała.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin