Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Kurierzy


Tanku97
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Temat głównie kieruję do osób, które często jeżdżą na kurierze:

 

Wielu z nas jeździ, jeździło i zamierza jeździć jako kierowca Trans-Max Express. Sama robota nie jest jakąś wielką filozofią oczywiście, ale zastanawiające jest dlaczego wóz o ładowności do 3,5 t ma tak niską moc skoro 10 paczek załadowanych na pakę pojazdu mogą ważyć średnio poniżej tony. Pojazd przecież nie traci aż tak na mocy kiedy jest tak lekko załadowany więc dlaczego V-Max wynosi >105 km/h. Może gdyby te busy wyciągały tyle co np. stary dobry Perek czy laweta wtedy kursy byłyby szybsze i przyjemniejsze szczególnie kiedy trzeba pojechać do SF czy LV a szczególnie do Fort Carson (gdzie ostatnio są jakieś bugi ze znacznikami, RCON sprawdźcie to). Naświetlam temat, bo sam pracowałem jako busiarz i jeździłem niejednym dużym wózkiem, który normalnie wyciągał 120 km/h na drogach szybkiego ruchu. Skoro mamy serwer Semi-RP to powinno być w tym trochę realizmu, ale nikt się ze mną nie zgodzi, bo komu by się chciało coś z tym robić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiązało by się to z zmniejszeniem zaro nków na tej pracy to po pierwsze.

 

Po drugie na serwerze znajduję się sporo odwalaczy którzy taranują kurierami a zwiększenie vmaxu kuriera mogło by mieć nie ciekawy skutek.

święta prawda.. według mnie jest dobrze jak jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej sytuacji przyznaję rację przedmówcom. Na Sam wielokrotnie mój samochód trafiał do mechanika przez niektórych kurierów, którzy chyba się z Kielc urwali i myślą, że wszystko im wolno. Nigdy nie myślałem w ten sposób i istotny jest też fakt o zaniżeniu dochodów z tej pracy przez szybszy czas trwania kursów. Może gdyby więcej graczy nie świrowało na drogach wtedy może by i ten pomysł miał jakieś przebicie ale póki co niech zostanie jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej sytuacji przyznaję rację przedmówcom. Na Sam wielokrotnie mój samochód trafiał do mechanika przez niektórych kurierów, którzy chyba się z Kielc urwali i myślą, że wszystko im wolno. Nigdy nie myślałem w ten sposób i istotny jest też fakt o zaniżeniu dochodów z tej pracy przez szybszy czas trwania kursów. Może gdyby więcej graczy nie świrowało na drogach wtedy może by i ten pomysł miał jakieś przebicie ale póki co niech zostanie jak jest.

Jakich Kielc, oni chyba z Sosnowca...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin