Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Cześć :)


Omen99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 Moją, że tak powiem pasją jest rower, można mnie przybliżyć do określenia "Stunter"

jaki masz sprzęcior?

 

Aktualnie to żaden gdyż został skradziony xd ale tak to był to zwykły góral z ramą 17'' z najmniejszą wagą jaką udało mi się znaleźć i zostało wykręconych parę rzeczy z niego żeby jeszcze bardziej obniżyć wagę itd. Na ogół rowery takie typowe do stuntu nie podchodzą do mnie, nie umiem na tym jeździć a próbowałem wiele razy bo kolega ma ale no, nic z tego xd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hi!

A co umiesz na rowerze? Ja umiem na kole, ze schodow na kole. Umiem latac bokiem rowerem xddd

I cos probuje jeszcze na przednim ale musze najpierw BB5 zamowic xd

Wrzuce na yt i dam tu linka xd

Na kole w bardzo dobrym stopniu, na kole bez ręki, na kole z nogami na kierownicy, manual ( ponad 100m na manualu ), skoki na pół metra, manual na pedze itd itp 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hi!

A co umiesz na rowerze? Ja umiem na kole, ze schodow na kole. Umiem latac bokiem rowerem xddd

I cos probuje jeszcze na przednim ale musze najpierw BB5 zamowic xd

Wrzuce na yt i dam tu linka xd

Na kole w bardzo dobrym stopniu, na kole bez ręki, na kole z nogami na kierownicy, manual ( ponad 100m na manualu ), skoki na pół metra, manual na pedze itd itp 

 

O kurde jak to chyba ty Petarda xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin