Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Wirtualna firma ETS 2


TheKruzii
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętacie jak kiedyś pytałem kto gra w ETS2? Pograłem sam chwilę i natknąłem się na ciekawe osoby.. dowiedziałem się, że istnieje takie coś jak Wirtual Spedition - tzw. ''V-ski''. Pytania kierujcie do mnie na Pm to postaram się wam pomóc :D

 

a oto moje konto na 'vs-ce

 

http://trucksbook.eu/logbook/21009/2017/7/1/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci TruckersBook nie jest słabe ale polecam Virtualcompany polska strona łatwo ogarnąć. Mogę ci pomóc jeżeli chcesz JAK COŚ TO STEAM

 

Byłem Vice dyrektorem firmy w ets grało tam z 30 osób. Mam pewne doświadczenie. Pomóc w sensie w ogarnięciu firmy regulaminy, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą kogoś prosić o wyjaśnienie mi, o co chodzi?

 

Mam Steam'a, mam ETS2 a zaciekawiło mnie to.

 

Namik chodzi o to że masz VS'ke (Czyli firme) i tam pracownicy mogę np. Wpisywać trasy ile km wykonali co wieźli. Nie chce mi sie pisać bym ci to na mm wytłumaczył. Jak mnie złapiesz to na steam też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin