Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

DM Arena [ PROPOZYCJA - ZAPYTANIE ]


el_polako
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co wy na to ( nie ma działu z propozycjami więc spytam sie tutaj z ciekawości )

aby DM Arena obowiązywało całe LS - Powstało by takie pseudo crimecity z przecho sprawnem pracami itp ( prace z uwagi na niebezpieczeństwo były by x10 lepiej płatne )

Było by to ciekawe urozmaicenie. Wojny gangów itp w normalnym mieście gdzie cywile próbują zarabiać na życie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest bardzo dobry pomysł chociaż nie do końca dobrze myślisz ale to można poznać po twoim nicku..

Faktycznie jest to fajny pomysł ale ucierpią na tym prace kuriera itd 

Wojny gangów, ośki wyglądało by to fajnie tylko ,że admini nie zgodzą się nigdy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest bardzo dobry pomysł chociaż nie do końca dobrze myślisz ale to można poznać po twoim nicku..

Faktycznie jest to fajny pomysł ale ucierpią na tym prace kuriera itd 

Wojny gangów, ośki wyglądało by to fajnie tylko ,że admini nie zgodzą się nigdy..

Ale od nicku to sie odczep xD

Lepszy mieć taki i śmiać sie jak ProQ podczas audycji nie może go odczytać + pamiętliwy niż jakieś słowo które nic nie znaczy ;p

ale co ja tam wiem lepiej sie nazwać " PolskaKupa123 "  - był ostatnio ktoś z takim nickiem ;)

Pozdrawiam i miłego dnia

PS Ciesze sie ,że załapałeś mój motyw ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin