Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Kary większe niż od Asfurixa... Sugestia dotycząca minut w pace.


VEENQ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! 

Moją sugestią jest zmniejszenie ilości minut za punkty karne...

Jak już wiecie, bądź nie, to za każdy punkt karny dostajemy 1 minute w więzieniu. Każdy mandat to zawsze (w moim przypadku) od 2-4 punktów. Jak przejedziemy sobie całe SA, to bez problemu zgarniemy jakieś 30-60 punktów. Kolega który jeszcze nie siedział w więzieniu od wprowadzenia tego systemu, musi siedzieć 500 minut xDD (-100 za pościg) Proponuje zmniejszenie tych kar, ponieważ nie jest to realne życie, a siedzenie 7 godzin w pomieszczeniu metr na metr jest śmieszne :/ Tutaj moja propozycja dot. właśnie tego systemu:

 

1 Punkt- 20 sekund w pace,

2 Punkty- 40 sekund w pace,

4 Punkty- 80 sekund w pace,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przeciw, spora część wypadków jest spowodowana nadmierna prędkością. Jeździsz szybko to licz się z konsekwencjami. Sam mam dość dużo punktów, ale liczę się z tym że w końcu zostanę za to słusznie ukarany. Moim zdaniem i tak minuta za 1 pkt. Karny to opcja korzystna dla gracza. Powinni jeszcze wprowadzić obowiązkowe kary pieniężne, a nie że masz cała kasę w bankomacie i nie zabiera ci kasy za mandat. Tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin