Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Wracać czy nie wracać o to jest pytanie ?


CiasteK*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"ohahoh Ciastke nawet nie wiesz ile minęło dni ciężkiej rozłąki i mojego czekania aż łaskawie wrócisz"

XDDDD tak naprawdę to nie

Rób se co chcesz :D i nie zadawaj głupich pytań, a potem problem, że dostajesz hejcik

Jako Support  serwera chyba powinieneś dawać przykład ? jak byłem z tobą w frakcji wydawałeś mi się fajny ale coś mi się chyba przewidziało sherman.fury ma racje 80% serwer to cejoty i trole 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

"ohahoh Ciastke nawet nie wiesz ile minęło dni ciężkiej rozłąki i mojego czekania aż łaskawie wrócisz"

XDDDD tak naprawdę to nie

Rób se co chcesz :D i nie zadawaj głupich pytań, a potem problem, że dostajesz hejcik

Jako Support serwera chyba powinieneś dawać przykład ? jak byłem z tobą w frakcji wydawałeś mi się fajny ale coś mi się chyba przewidziało sherman.fury ma racje 80% serwer to cejoty i trole

Akurat on daje bardzo dobry przykład, a dla Ciebie dawanie przykłady jest napisanie np: w tym temacie " Tak CiasteK wracaj" ? Zainteresowanie tematem jest adekwatne od twojej "popularności" na serwerze gościu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

"ohahoh Ciastke nawet nie wiesz ile minęło dni ciężkiej rozłąki i mojego czekania aż łaskawie wrócisz"

XDDDD tak naprawdę to nie

Rób se co chcesz :D i nie zadawaj głupich pytań, a potem problem, że dostajesz hejcik

Jako Support serwera chyba powinieneś dawać przykład ? jak byłem z tobą w frakcji wydawałeś mi się fajny ale coś mi się chyba przewidziało sherman.fury ma racje 80% serwer to cejoty i trole

Akurat on daje bardzo dobry przykład, a dla Ciebie dawanie przykłady jest napisanie np: w tym temacie " Tak CiasteK wracaj" ? Zainteresowanie tematem jest adekwatne od twojej "popularności" na serwerze gościu

 

Kolejny cejot serwera nie ma ani grama przyjaźni.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin