Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Kiedyś to musiało nadejść - Namiok


Namik209
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema namik , ja dalej pod aurą na Ciebie czekam i w pi**e dostaniesz xD

Dzięki za donejty i dużą pomoc , zawsze jak Cię poprosiłem o coś od razu pomagales wiec byłeś jednym z lepszych osób z administracji , trzymaj się , powodzenia w szkole i życiu prywatnym ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ci knx napisał z jakiego powodu namik cię ma prawo nie lubić lecz twój pusty mózg tego nie zrozumie i będziesz nadal płakał z powodu jednego małego przekleństwa.

 

Co do pożegnania daje licke na twoim funpage za te szczere jak i prawdziwe słowa które widać na początku pożegnania :D

 

Siemanko

 

edit.1

 

A mnie to rozwala jak administracja pisze w tym temacie " masz 100 % racji " czy coś podobnego a potem jak gdyby nigdny nic będą rozmawiali ze swoim zbysiem tylko po to by wilizać pysznego adminka XD moglibyście się ruszyć, zrobic coś a nie tylko przytakujecie, przytakiwać to nawet knx potrafi . . . Naczy chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin