Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Ogarnijcie frakcje


BlueBeerPL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciał bym powiedzieć że frakcje są chore jakieś ponieważ do malutkiego wypadku muszę wezwać wszystkie frakcje (SAPD,SAFD,SAMD) gdy chcę wyjaśnić przy SAPD wypadek i to już zaczyna być chore ponieważ wzywam SAPD a oni mają to głęboko w D... i muszę wezwać do takiej błahostki wszystkie frakcje i jak można mogę porozmawiać z Liderami tych frakcji bo chcę im coś wyjaśnić w sprawie RP i RPG na tym serwerze bo jak ja to widzę to aż mi sie w głowie zaczyna j...ć przez to.




To jest dla Rcon
Nick w grze mam DareczQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DaszeK ale nawet do lekkiego zderzenia trzeba wezwać wszystkie Frakcje jak nawet nie są potrzebne

 

 

 

BRAK JEDNOSTEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wieczna wymówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

DaszeK ale nawet do lekkiego zderzenia trzeba wezwać wszystkie Frakcje jak nawet nie są potrzebne

 

 

 

BRAK JEDNOSTEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wieczna wymówka.

 

Dobrze mówisz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xd. Byłem w SAMD coś ponad rok. I powiem Ci ze jak siedzisz na służbie 2 godziny. I widzisz co 10 minut pm w stylu " ratunku, miałem wypadek, GŁOWA MNIE BOLI" to serio... będąc nas nawet 10 nie mamy jednostek do takich beznadziejnych akcji. JAK pojedzie do kogoś takiego 3 osoby, a na służbie są 4. Okaże się że jest wypadek. I to duży. A ty ch*j. Siedzisz z cejotem, bo jak Wyjdziesz to na cb skargę napisze. I domyślam się że jesteś jedną z tych osób :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nawet pamiętam jak było jeszcze ZGP to ile razy chcielismy robić RP(wypadki, porwania, napady na bank i wgl) to ciągle: BRAK JEDNOSTEK !11!!!11!!!11!11, ZARAZ IDE ZE SŁUŻBY, ITP.

A w ZGP umieliśmy odegrać bardzo dobre RP, nie musieliście jeździć do CJ-ów co nie wiedzą że są komendy /me /do.

Jak już pisałem wcześniej BlueBeerPL, RP umarło dawno, i ciężko będzie to teraz ożywić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nawet pamiętam jak było jeszcze ZGP to ile razy chcielismy robić RP(wypadki, porwania, napady na bank i wgl) to ciągle: BRAK JEDNOSTEK !11!!!11!!!11!11, ZARAZ IDE ZE SŁUŻBY, ITP.

A w ZGP umieliśmy odegrać bardzo dobre RP, nie musieliście jeździć do CJ-ów co nie wiedzą że są komendy /me /do.

Jak już pisałem wcześniej BlueBeerPL, RP umarło dawno, i ciężko będzie to teraz ożywić :D

Wiem dlatego chcę porozmawiać o tym z liderami frakcji i żeby też Rconi się tym zajeli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym dodać że jeśli piszesz na 112 to żeby ktoś to zobaczył musi być aktywna dyspozytorni gdybyś napisał na pm przyjechali byśmy. SAPD jest najbardziej aktywna frakcja na serwerze, a zadko kto siedzi na dyspo poniewaz my wolimy byc w terenie caly czas nie jak nie ktorzy, tyle mam do dodania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin