Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na s1xxu


LemuR13
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Przepraszam Niuniek, ale muszę.

Chłopie w pierwszym albo drugim dniu akademii prawie wyrwałeś bana za AFK. Byłeś zminimalizowany ok. 200sec (jak nie więcej, nie pamiętam dokładnie). Dobrze, że sie Grabsio nad tobą zlitował :) A jak ktoś inny bana wyrwał to się z niego śmiałeś i jeszcze napisałeś, cytuję: "CHŁOPIE MASZ COŚ TAKIEGO JAK S2". Ty zawsze jesteś niewinny.

Jak zobaczę Grabsia na serwerze to on to może potwierdzić.

Slay3r ty tez tam lubisz konfnoć np. Na Fenixa :D ale co do tego masz racje mowili mi ziomki o tym i wogole ku**a jak mozesz na swoich pisać?... Weź sie chłopie wstydz... Niuniek dał ci szanse zebyś sie wykazał w akademi zebyś zadal itp. Pełnoprawni daja ci pokazdy dla nich pojazdich i konfisz na nich? Idz sie chłopie walnij w łeb... Żegnam ozięble.

 

Na maganiego nie miałem zamiaru konfić tylko na s1xxa. Magani wybacz mi nie zrobiłem tego specjalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin