Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[S] Cheetaha 2.0


Smutny_Hrvdziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Cheetah
V-Max: 230 km/h
Pojemność silnika: 2.0
Przebieg: 1750km
Usterki: -
Cena: Licytacja od 600k w górę. Jeżeli cena mnie nie zadowoli pojazd zostaje.
ID: 11502
Kolor: Biały
Tuning: UP1, UP2, cb radio, ogranicznik, wykrywacz fotoradarów, LPG 75l, 2 kluczyki,felgi pomalowane na kolor granatowy, progi, Licznik (granatowy), Lampy Niebieskie.
Kolor świateł: Niebieskie
SS'y:---
Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Hrydziu*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hrydziu tak Ci powiem, że czysty cheetah w salonie za 650k stoi jak coś hehe

 

Model: Cheetah
V-Max: 230 km/h
Pojemność silnika: 2.0
Przebieg: 1750km
Usterki: -
Cena: Licytacja od 500k w górę. Jeżeli cena mnie nie zadowoli pojazd zostaje.
ID: 11502
Kolor: Szary
Tuning: UP1, UP2, cb radio, ogranicznik, wykrywacz fotoradarów, LPG 75l, 2 kluczyki,felgi pomalowane na kolor granatowy, progi, Licznik (granatowy)
Kolor świateł: zwykłe
SS'y:---
Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Hrydziu*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Hrydziu tak Ci powiem, że czysty cheetah w salonie za 650k stoi jak coś hehe

 

Model: Cheetah

V-Max: 230 km/h

Pojemność silnika: 2.0

Przebieg: 1750km

Usterki: -

Cena: Licytacja od 500k w górę. Jeżeli cena mnie nie zadowoli pojazd zostaje.

ID: 11502

Kolor: Szary

Tuning: UP1, UP2, cb radio, ogranicznik, wykrywacz fotoradarów, LPG 75l, 2 kluczyki,felgi pomalowane na kolor granatowy, progi, Licznik (granatowy)

Kolor świateł: zwykłe

SS'y:---

Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Hrydziu*

 

I to 1.8 :D dlatego mówię, fortuny za niego nie chce zapraszam do licytacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin