Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pożegnanie - Namik209


Namik209
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Piszę bo chcę poinformować, że odchodzę z serwera. Powodu nie zna nikt i nikt się nie dowie, mogę tylko powiedzieć że przez nie które osoby z gangu w którym byłem ale to już szczegół. Dziękuję wszystkim za grę, spędziłem na tym serwerze ponad 700h których nie żałuję, dorobiłem się dość sporo jeśli chodzi o majątek, poznałem wiele wspaniałych osób, naprawdę dużo osiągnąłem. Chciałem mieć trochę większą range we frakcji ale nie wszystko można mieć, i tak naprawdę dużo uzyskałem na serwerze i nie narzekam. Chciałbym pozdrowić parę osób:

  1. -Angel
  2. -Michaler
  3. -Pietrek
  4. -Frytek_202
  5. -Turysta
  6. -Krystex
  7. -Damian
  8. -Limitless
  9. -Master
  10. -Nukill
  11. -M-I-R-I-N-D-A 
  12. -Lukos
  13. -XQward
  14. -ZbyK
  15. -Lukasz1393
  16. -BylemTu
  17. -yanush
  18. -Kibol1918.
  19. -MrOwca
  20. -Kubaa
  21. -krapeq
  22. -BezCenzury
  23. -MikotoCross

oraz

  1. -Całą administracje.
  2. -Całe TSA
  3. -Prawie cały gang FamouS

Są jeszcze osoby które mógłbym pozdrowić środkowym palcem ale nie zrobię tego, nie zejdę do ich poziomu.

 

 

A więc żegnam wszystkich. Jeśli będę jeszcze komuś potrzebny, lub chce się czegoś dowiedzieć, pisz na PW na forum, często tu bywam i bywać będę.

Miło się grało, teraz życzę wam miłej gry.

Narka.

 

P.S 

Od razu mówię że teraz odchodzę na serio, wkurzyło mnie i obraziło parę osób które pozdrawiam środkowym palcem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin