Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Prośba o ub na mumble Lorves3434akaDawid zbanowany przez Geloo


Patryk0946
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z mumble:Lorves3434akaDawid Powód zbanowania:Wyzywanie Rodziców IP internetu, na który został nałożony ban:83.25.194.46 Nick admina banującego:Geloo Opis bana:KubsoneG zabrał mi prawko za odwalanie więc weszłem na kanał gdzie był KubsoneG i zaczołem rozmowe i ktoś spytał sie mnie czy ma wysłac ss-y mojej mamie to ja odpowiedziałem żeby swojej wysłał i wtyedy dostałem bana. Coś od siebie:Przepraszam za to co zrobiłem więcej razy to sie nie powtórzy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w tym momencie wnosze o zbanowanie Cie na dłużej za oczernianie i kłamstwa - od kiedy rzuciłem tekstem czy mam wysłać ssy Twojej mamie? Skoro jedyne co wspomnialem o ssach to to, że je posiadam i moge CI podesłać, w taka sprawe nie byl tekst o jakimkolwiek czlonku twojej rodziny. Jesteś bezczelny, elo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w tym momencie wnosze o zbanowanie Cie na dłużej za oczernianie i kłamstwa - od kiedy rzuciłem tekstem czy mam wysłać ssy Twojej mamie? Skoro jedyne co wspomnialem o ssach to to, że je posiadam i moge CI podesłać, w taka sprawe nie byl tekst o jakimkolwiek czlonku twojej rodziny. Jesteś bezczelny, elo.

Po piersze na mumble widziałem że ty i KubsoneG i jakis wasz kolega cos mówił i nie moge rozpoznac kto to powiedział .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze Geloo więcej razy tego nie zrobie   prosze ciebie Geloo daj ub wybacz mi . Ja  wiem że źle pąstąpiłem ale zlituj się nademną ja już nie wytrzymuje bez kolegów moge mieć kare od ciebie zakaz wejścia na publika 2 -3 tygonie prosze odbanuj ja chce pogadac z kolegami z SAPD i znimi pracowac ja juz nie wiem co mam robic prosze ciebie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin