Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Z forum też spadam.


Gumis*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na serwerze mnie nie ma. A siedziałem na forum, przeglądając off-topic i zdałem sobie sprawę z jednej rzeczy. Ile ja czasu zmarnowalem na patrzenie czegoś w stylu " ile lat ma osoba up " hah. Sam się z tego śmieje, może ktoś to lubi ale ja chyba jestem za stary na to. Drugim co mnie odepchnelo od forum jest tylko i wyłącznie jedna osoba.

 

 

Może będziesz sobie z tego zdawać sprawę, jeżeli wiesz o kogo mi chodzi, to zrozumiesz. Poznałem jakoś pół roku temu spoko osobę która wciagnalem w SAMD. Teraz ta osoba nie potrafi się nawet odezwać bez pośrednika. Rozumiem, odpisać ale za 3 dni ale przez różne osoby przekazywać sobie informacje to przesada. Jaki trzeba być ch***m żeby zmienić się z kogoś spoko a po dostanie rangi zielonego i dobrego stanowiska we frakcji zmienić się na taką ku***ę. Serdeczny ch*j w du*e tobie. najbardziej możesz mnie kojarzyć z tego że powiedziałem kiedyś " fajna masz niebieska bluzę " .obecnie zajmuje się budową ciekawego projektu. Iii.. jakoś mnie to bardziej kręci. Cześć wszystkim. A ci jeszcze raz. Jesteś dla mnie nikim bo moim zdaniem obietnic też się dotrzymuje wiedzą że we wszystkim ci pomogłem. A nawet za ciebie kary dostawałem ;) zjebales co było w tobie dobre nq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin