Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

E-sport z nami na serwerze 4life!!


Avocado*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich zebranych tutaj. Jak już możecie zauważyć po tytule tematu, chodzi tutaj o grę, która miała by coś wspólnego z e-sportem na naszym pięknym serwerze 4life. Może i nie jest to projekt, a bardziej propozycja, w której koniecznie musi się wypowiedzieć adm. RCON serwera. Dobrze przejdźmy do rzeczy.

​Więc ostatnio gram sobie dużo w gry "e-sportowe" i wpadłem na ciekawy pomysł, który mógłby zostać wprowadzony na serwer. Mianowie chodzi mi tutaj o to, że gracze, którzy grają na serwerze 4life i w grę CS:GO tworzyli by klan w CS:GO poczym składali sobie team, gracze zapasowi, w razie gdyby członek klanu nie mógł zagrać czy coś. Gdyby było z 5 takich klanów po 5-6-7 osób w jedym moglibyśmy zorbić coś takiego jak jest w realnym świecie, np. PGL jak teraz był i różne ekipy ogólnoświatowe ze sobą rywalizowały, tak my byśmy mieli szansę sobie porywalizować w CS:GO, a taki event zoganizowała by cała administracja RCON. Oczywiście tutaj nie chodzi o wygraną, albo o psucie gosporatki serwera, lecz o urozmaicenie. Wiecie jak fajnie by to wyglądało jak na forum by się pojawił post z zapisami na taki turniej zorganizowany przez adm?. Cała organizacja eventu wyglądała by w ten sposób, że administracja RCON mogłaby nas sobie oglądać i zarazem patrzeć czy nmie oszukujemy. Turnieje by się odbywały w taki sposób, że gracze by wybierali sobię mapę, jaką chcą grać. Wiadomo nie każdy ma komputer z nieba, lecz każdy ma szansę zagrać, ponieważ nie muszą to być mapy takie jak overpass, nuke czy cooblestone, lecz ja jak najbardziej takie mapy chciałbym zagrać, ponieważ są to jedne z moich ulubionych. Takie eventy mogłyby być organizowane 2 razy w roku, np. w styczniu jeden, a 2 w lipcu czyli w wakacje, ponieważ wtedy każdy ma wolny czas. Oczywiście drużyna, która wygra cały turniej została by rozsądnie oraz odpowiednio wynagrodzona, gotówką serwerową, bądź czymkolwiek na serwerze.  Myślę, że takie urozmaicenie na serwerze by się przydało i 2 sprawa jest taka, że osoby które chciałyby takowy turniej wygrać to musiałyby się wziąć naprawdę do roboty. Oczywiście, nie każda osoba potrafi grać w CS ale jeśli takie coś by zostało wprowadzone to gracze by się rozwijali coraz to bardziej w CS, ponieważ zawsze byłoby coś do wygrania. 

 

Nie opisałem tego szczegółowo tak jak ja to sobie wyobrażam, lecz każdy może teraz tutaj zostawić swoją odpowiedź czy coś takiego by wam się podobało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie podoba. Gram w csa ale mi karta graficzna poszla......... xd

 

Wiesz..trochę by to potrwało zanim administracja by coś takiego zorganizowała, do tego momentu byś pewnie kupił nową, a jeśli nie to możecie przecież z ekipą grać 1/3 mapy na których FPS cię nie zawiodą. W końcu jakaś rozrywka dla graczy by była, którą większość pewnie polubi, bo nie jest to takim złym pomysłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był już kiedyś taki turniej o ile mnie pamięć nie myli, ale wtedy nie miałem cska, a teraz bym sobie pograł c;

No wiadomo, pewnie każdy by porywalizował ze sobą, a zwłaszcza na serwerze z innymi graczami. Oczywiście administracja też mogłaby grać z nami, lecz nie RCON, taki NeX mógłby grać itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Był już kiedyś taki turniej o ile mnie pamięć nie myli, ale wtedy nie miałem cska, a teraz bym sobie pograł c;

No wiadomo, pewnie każdy by porywalizował ze sobą, a zwłaszcza na serwerze z innymi graczami. Oczywiście administracja też mogłaby grać z nami, lecz nie RCON, taki NeX mógłby grać itp.

 

A czemu nie RCON XD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RCON z tego względu nie bo oni mają wszystko co chcą mają komendy na hajs mają wszystko, a gdyby gracz miał RCONA serwera w teamie z którym by grali to mogłoby coś zostać ustawione. 

Serwer był by serwerem stworzonym przez np. RCONA i on by miał władzę, a takie sv_cheats 1 da dużo o r_drawothmodels2 mimo tego, ze nie przez każdą ścianę widać. Wiesz to był by ev dla graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RCON z tego względu nie bo oni mają wszystko co chcą mają komendy na hajs mają wszystko, a gdyby gracz miał RCONA serwera w teamie z którym by grali to mogłoby coś zostać ustawione. 

Serwer był by serwerem stworzonym przez np. RCONA i on by miał władzę, a takie sv_cheats 1 da dużo o r_drawothmodels2 mimo tego, ze nie przez każdą ścianę widać. Wiesz to był by ev dla graczy.

Taaa, bo myślisz, że RCON od razu będzie oszukiwał, a po drugie jak ustawisz sv_cheats 1 to drużyna przeciwna to widzi i również może użyć komendy  r_drawothmodels2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin