Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

E-sport z nami na serwerze 4life!!


Avocado*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do tego planu dodał bym jeszcze tzw. Obstawianie meczy, na pewno urozmaiciło by to grę osobą nie biorącym udziału :D

No niby tak ale skoro jest dużo osób, które mają silvera na swoim koncie to gracze będą wiedzieli na kogo obstawić i w ten sposób 3/4 serwera osiągnie niebotyczną sumę pieniędzy w jeden turniej....na razie niech to się rozwija tak jak jest opisane i czekajmy na wypowiedź RCONA czy zapewni nam taką atrakcję i porywalizowanie z graczami na serwerze czy nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

kiepskawa projekto-propozycja, dlaczego? proste, oszukiwanie w cs go jest tak łatwe że nawet tobiasz63 dałby rade ograć przeciwną drużynę i po 1 nie dostałby bana po 2 nikt by nawet nie zauważył, że był odpalony. Na main koncie mam ponad 2k godzin w globala grając 100% legit, z ciekawości kupiłem drugie konto + publiczne cheaty + granie z głową a nie na typowego odpała, rozegrałem w ten sposób 120 godzin wnioski nasuwają się same a myślę, że znajdzie się sporo dzików wariatów którzy zrobią coś takiego żeby zgarnąć pyszniutkie peeleny na 4lifusiu.

Masz rację też się tego obawiam, że ktoś może grać odpalony, to prawda o KNX'ie społeczność MTA ma dużo do powiedzenia, no ale chyba nie jest aż tak chamski i skąpy na kasę na serwerze aby psuć całą zabawę co nie? No bo to tylko była by czysta przyjemność porywalizować ze sobą. Ja tam jestem dobrego zdania o KNX'ie, ponieważ nie miałem z nim do czynienia, a jeśli już to całkiem sympatycznie mi się z nim rozmawiało. Zawsze istnieje jakieś rozwiązanie co nie? Po prostu takie osoby nie będą uczestniczyły, ponieważ to ma być zwykła przyjemność z gry, no i tyle, a zapewne każdego aż kusi w tym momencie aby coś takiego zostało rozegrane co nie? dajmy na to że 5 drużyn każda przeciwko każdej, później sam finał emocje, gracze kibicujący swoim wybrankom, za********e by to wyglądało i gracze by pewnie czekali na następne takie ev. Jak na razie jest całkiem sporo graczy którzy chcą i zapewne jakiś team by sobie ogarnęli...jak widać nie liczy się tutaj sama kasa, a rywalizacja pomiędzy drużynami. Już dużo osób, a raczej jedna mi mówiła, że coś takiego nie zostanie wprowadzone ;-; to ma nie być wprowadzone tylko organizowane 2 razy w roku i starczy, gracze z chęcią by się na to zapisywali i grali pewnie aby też pograć, a nie coś wygrać. Wiadomo taki silver raczej teamu nie znajdzie ale zagrać przecież by mógł... Pozdrawiam serdecznie i wypowiadajcie się wszyscy, nawet ci co nie mają CS bo pewnie będzie możliwość oglądania takiego turnieju!!!!

 

Zadaje to pytanie czysto z ciekawości, ale ile masz lat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko sprawa. Nie wiem czemu tak negatywnie do tego podchodzicie. Nie musimy robić własnych serwerów itp. Zapraszamy się na faceit ,itp. I bez problemu gramy bez żadnych problemów. Drugie to jest rzecz z cheatami. Nigdy nie jesteśmy pewni czy ktoś ma czy ktoś nie ma. Dobieralibyśmy się rangowo lub tak jak ja z Avocado znamy się już trochę i wiemy, że ja mając mniejszą range od niego czasem zagram lepiej albo gorzej. Myślę, że to nie jest trudne do zrobienia. Jeśli otrzymamy zgodę itd. To sobie porozmawiamy z osobami chętnymi na ts3. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"a bardziej propozycja, w której koniecznie musi się wypowiedzieć adm. RCON serwera. Dobrze przejdźmy do rzeczy."

 

 

 

 

 

 

 

5. W dziale zakazuje się dodawania propozycji - wyjątkiem są takie, które mają na celu dodanie tylko mapy - nie skryptu (mowa tutaj o parkingach, różnego typu osiedlach, itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin