Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[L] Manane z id 389 !


Kapturo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Manana
V-Max: 120
Pojemność silnika: 1.4
Przebieg: ok. 800km
Usterki: Nie ma.
Cena: Licka od 40k
ID: 389
Kolor: Dziki.
Tuning:Fele, spoiler.
Kolor świateł: Zwykłe
SS'y: https://imageshack.com/i/po2t2Pwfp

 https://imageshack.com/i/poFpURq4p
Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Owszem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

5k mogę dać

Za 5K kup sobie u cygana.

A ta na Janka warta jest z 20K Max jak coś ziomek.

To nie jest p#$&%e id 389 nic nie daje jedno auto id 30 sunrise 2 na serwerze chodzi po 30k dla mnie ta Manana, jest warta tyle co zwykła, ale policzmy

Auto 3000 pln demontaż spoiler 1500 i remont felg to 1k masz 5k + id max 1k ile wychodzi? 6500pln max 8k

 

 

Żegnam i pozdrawiam

 

 

Oferta: 6k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

5k mogę dać

Za 5K kup sobie u cygana.

A ta na Janka warta jest z 20K Max jak coś ziomek.

To nie jest p#$&%e id 389 nic nie daje jedno auto id 30 sunrise 2 na serwerze chodzi po 30k dla mnie ta Manana, jest warta tyle co zwykła, ale policzmy

Auto 3000 pln demontaż spoiler 1500 i remont felg to 1k masz 5k + id max 1k ile wychodzi? 6500pln max 8k

 

 

Żegnam i pozdrawiam

 

 

Oferta: 6k

Mordo gram w MTA około 4/5 lat i grałem na staraj edycji serwera. Na autach dorobkiem się nie takich rzeczy. Więc uwierz wiem co mówię... Moim zdaniem minimum to 12K

 

Pozdro, miłej gry!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

5k mogę dać

Za 5K kup sobie u cygana.

A ta na Janka warta jest z 20K Max jak coś ziomek.

To nie jest p#$&%e id 389 nic nie daje jedno auto id 30 sunrise 2 na serwerze chodzi po 30k dla mnie ta Manana, jest warta tyle co zwykła, ale policzmy

Auto 3000 pln demontaż spoiler 1500 i remont felg to 1k masz 5k + id max 1k ile wychodzi? 6500pln max 8k

Żegnam i pozdrawiam

Oferta: 6k

Mordo gram w MTA około 4/5 lat i grałem na staraj edycji serwera. Na autach dorobkiem się nie takich rzeczy. Więc uwierz wiem co mówię... Moim zdaniem minimum to 12K

Pozdro, miłej gry!

Raz mówisz 20 raz 12 widać jaki z ciebie handlarz <3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



===============================================================================================


Treść zawarta w temacie jest niezgodna z regulaminem działu. Temat zostaje zamknięty i przeniesiony do archiwum.
===============================================================================================

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin