Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Odejście


Damianeg.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wracaj

 

Wiem że czujesz do mnie nienawiść z niewiadomego powodu, boisz się ze mną pogadać to chociaż nie cisnij przez ten jeb*ny kabel bo jesteś dla mnie tylko osobą która posiada IQ na minusie i nie zna znaczenia niektórych słów, jeśli chętny do pogadania pisz PW bo chce usłyszeć twój piskliwy głosik :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie wracaj

Wiem że czujesz do mnie nienawiść z niewiadomego powodu, boisz się ze mną pogadać to chociaż nie cisnij przez ten jeb*ny kabel bo jesteś dla mnie tylko osobą która posiada IQ na minusie i nie zna znaczenia niektórych słów, jeśli chętny do pogadania pisz PW bo chce usłyszeć twój piskliwy głosik :]

A ja chcę usłyszeć twoje wymawianie ,,r,, :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie wracaj

Wiem że czujesz do mnie nienawiść z niewiadomego powodu, boisz się ze mną pogadać to chociaż nie cisnij przez ten jeb*ny kabel bo jesteś dla mnie tylko osobą która posiada IQ na minusie i nie zna znaczenia niektórych słów, jeśli chętny do pogadania pisz PW bo chce usłyszeć twój piskliwy głosik :]

A ja chcę usłyszeć twoje wymawianie ,,r,, :)

 

yyy "nie cisnij przez j*bany kabel" " masz IQ na minusie" typie koledzy z placu zabaw dali ci taki tekst i plyta ci sie zaciela ze do kazdego tym gownem piszesz? mi sie wydaje ze pawcio cie nie pocisnal "przez j*bany kabel" tylko napisal zebys nie wracal, jestem takiego samego zdania i co cisne cie? piskliwy glosik mowi ten co k*rwa klamie ze ma 15 i ty wcale nie masz piskliwego glosiku ktorym nie umiesz "r" wypowiedziec nawet, nie mysl ze sie boimy z toba gadac bo w sumie jest z cb beka i te pisanie "pogadajmy jeszcze kiedys" XDDD chlopcze za takie rzeczy co ty piszesz to ty masz bloka od naszej 4 i nawet nie staraj sie szukac kontaktu jak kiedys :v tylko mam 1 prosbe... nie pisz do innych ze maja piskliwy glos chociaz pawcio ma glos na +18 tylko pochwal sie swoim "15 latku"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie używaj liczby mnogiej jeśli pisze to tylko do ciebie, jeśli jesteś aż taki kozak to możemy pogadać, teksty wymyślam sam a jeśli nawet to można powiedzieć ze każdy ma teksty z neta bo istnieje takie coś jak internet i google, wpisujesz teksty i ci wyskakuje wszystko co niby "sam wymyśliłeś"

Jeśli chcesz to pisz IP ja z miłą chęcią z Tb pogadam ;)

 

 

Pisze jak jest ze masz piskliwy głosik, istnieje takie coś jak wada wymowy, jeśli chcesz mogę ci zakupić jakies książki abyś się nauczył znaczenia tego słowa, nie mam zamiaru z Tb mieć kontaktu bo sobie zaśmiecam tylko znajomych ;))

Powodem mojego złego wymawiania ,,R" jest to że bardzo szybko gadam ;)

 

Ja już tutaj kończę ten kabaret bo nie mam zamiaru się tutaj popisywać przed innymi osobami które chcą się tylko normalnie pożegnać, na temat ciśnienia chodzi o rozmowe na fb ;)

Miłej nocy życzę ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin