Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Przystanek Ōmori, papa


ENOMEK.wd
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano wszystkim.
Niestety, może dla niektórych stety odchodzę z serwera. Czy wrócę? Czas pokaże. Póki co nie mam zbytnio chęci, czy też czasu na grę w MTA. Aczkolwiek myślę, że będzie to jedna z dłuższych przerw od tych, które były dotychczas. Na serwerze spędziłem baaardzo dużo czasu, nie żałuję tego, naprawdę. Mimo kilku spin, nieprzyjemnych sytuacji bardzo fajnie i przyjemnie mi się grało. Nudzi mi się, więc pozwolę opowiedzieć krótką historie (nikogo to nie obchodzi lol). Grać zaczałem jako 'szara mysz pod miotłą' (pzdr dla kumatychXD), z czasem znalazłem jakąś organizacje. Z tego co pamiętam było to Montoneros. Po jakimś czasie odszedłem, bo nie skupiałem się na majątku, a w organizacji z tego co pamiętam trzeba było płacić składki. Z czasem dołączyłem do Weed, teraz jak na to patrzę to aż sam się dziwię, że zostałem dodany, przecież tam siedziała sama elita serwerowa. Z czasem otrzymiałem miano 'największego odwalacza'. Nie jestem dumny z tego co zrobiłem, setki staranowanych osób i wymuszenie łącznie na pewno pare tysięcy z kieszeni graczy na naprawę swoich aut. Z czasem nawet dostałem opierdziel od Administracji RCON. Pamiętam słowa jednego z założycieli :D"Twoje zachowanie jest tak żałosne, że wątpię w Twoje szanse na supporta" - czy coś w tym stylu. Wtedy postanowiłem zrobić sobie przerwę, wróciłem i starałem się grać bardziej "poważnie", oczywiście czasami można poodwalać, ale nikogo przy tym nie uprzykrzać innym gry. Wystartowała rekrutacja na supporta, napisałem podanie. Po paru dniach wyniki, a wtedy bum. Na liście pojawił się mój nick. Później już o wiele więcej obowiązków, pamiętajcie, że support to nie tylko fixy ;) Po trzech miesiącach jeszcze większe bum, awans na administratora. Wtedy już sam w to nie wierzyłem. A więc morał z tego taki, że nigdy nie warto się poddawać, wyczuwam niedługo rekrutację na supporta więc.. powodzenia! :D
Na sam koniec warto wymienić parę osób z którymi spędziłem najwięcej czasu przy grze. Zaczynajmy..
((kolejnosc nie ma znaczenia))

Hyak - szkoda, że tak wyszło, nie zapomnę tych rozmów na mumblu, wyzywania i odwalania :v kc adamek :wub:
Kirge - mamy kontakt ziomeczku sprytny, dzięki za wszystko
DaszeK - swoja morda, nie warto sie z nim wyzywac bo za dobry jestXDD
xyz - janusz dzienks za przyjecie do łid, odwalanie i w ogole
Nukill - dzieki za wszystko nukis, kc
Bolek - dzienks za wszystko i wgl ziomus kontakt jest pozdro!!!!!!!!!!!!!!!
XQward - najpomocniejszy RCON, dzieki za wszystko
hoopak - trzymaj sie, dzieki za gre ;)
Michaler - dzienks michakuker za wszystko 
Lukasz1393 - dzieki za wszsytko lukaszku
Drosiu - powodzenia, wierze ze dasz rade! ku*as kozlaXDD

iWanted - hej iwun dzieki za giereczke 
Lisa - trzymaj się, awawawawansu zycze, teraz nie ma kto rywalizowac z Toba o raporty xD
Hrydziu - rob te swoja org, jestes spoko mordka, powodzenia wiesz w czym :D
Baker - bater to pedal je*ac policjeXDD dzienks baterku za wszystko, mialy byc sapciki ale czasu brakuje 
.Dominik. - pamietam jeszcze ciebie pod nickiem dominik997, na poczatku gry mnie woziles swoja taksuwom, dzieki za wszystko
Zebra - dzieki za jazde, fajnie sie pisalo XD, kontakt jako taki jest

Delta - trzymaj się, mozna pogadac na luzie, rob dalej podmianki bo to co robisz to jest kosmos
Grabsio - dzieki za gre, siemka
WaldemaR - watpie ze to przeczytasz bo nie grasz, ale dzieki za wszystko waldus, rozmowy na mm, gre w mcXD nie zapomne

Reszta graczy - niektórzy są jacy są, ale bez Was nie byłoby niczego. Życzę jak największych sukcesów i szerokiej drogi :)

I na sam koniec największa elita serwerowa - organizacja Weed. Najlepsza rzecz, którą osiągnąłem na serwerze. Zaje*ista ekipa, stery nad organizacją przejmuje DaszeK, powodzenia piotrusXDDD


Na pewno o kimś zapomniałem, pisałem na szybko pozdrowienia - przepraszam. Tak więc - mój czas się kończy. Ja zawijam, trzymajcie się wszyscy, bye!
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin