Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Na jakiś czas uciekam bo ban


Emialski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak. Witam tych którzy to czytają. Dostałem niesłusznego bana oraz zbyt srogiego. Na początku oskarżyli mnie za atak więc bez dowodów dostałem perma. Gdy nie mieli argumentów że to ja nadawałem to Pawełek stwierdził że za próbę logowania na panel też należy się perm. Chcieli mnie się pozbyć więc im się udało. Dla wyjaśnienia jedyne co z atakiem mam wspólnego to próbę logowania się na panel radiowy (konto Focusa) w celu zobaczenia co się dzieje. Osoby z radia będą wam wmawiać że to ja lecz nie mają dowodów że to ja. Chciałbym pozdrowić wszystkich znajomych. Nie będę wypisywał bo piszę to na tel i to jest tylko pożegnanie na jakiś czas. W szczególności pozdrawiam tych którzy mają coś do mnie. Życzę wam aby ta radość z mojego bana zamieniła się w takie rozwolnienie że przez 3 dni nie zejdziecie z tronu. I sobię nie zatrzyjcie Freda przy marszczeniu. Bajo bajo pisał kochany Emialski. Całuski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin