Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Narka :(


Avenged
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko! Czasami przebywalem jeszcze na forum, ale na serwerze nie byłem od dawna. - Tak, odchodzę z serwera. Pewnie wiekszosc wie o co chodzi.. serwer stoi w tym samym miejcu od roku i nic nowego się nie dzieje. Oraz znudził mi się już 4l z tego braku aktualizacji, faworyzacji etc.

 

Tutaj wymienię takie najlepsze osoby :D:

 

@Wujcio_BS - Prowadz SAPD tak dalej! Nie ma lepszego lidera.

 

@Baker - Niestety zakończyliśmy "współpracę" nie najlepiej, myślę że nie jesteś na mnie zły. Jakby co kontakt mamy, dzięki za wszystkie chwile w SAPD.

 

@.Dominik. - Hmm.. co tu powiedzieć, jesteś po prostu zaj***** gościem! :D

 

@Kierowca_Kruzii - Narka.

 

- Powodzenia w Sapd! Może jeszcze kiedyś polatalmy kosiarami w nocy xd

 

- Zły atmin bo banóje za zabawę kosiarkami i śmieciarami :(.

Kubusiek - Co tu mówić... Dzieki za odwalanko, taranufki, skoki kosiarkami z mc ????

 

Domi* - To samo co u kubuśka hehe. I dzięki za to odwlanko ostatnio.

 

Krvl_Matix - Taranufki, odwalanko, shamal z salonu xddd. Kontakt mamy

 

BlackSkorpio69 - Dzięki za te wszystkie noce na służbie, kontakt mamy.

 

ELDOKSON - Dzięki mordo za te wszystkie akcje we frakcji i tam powodzenia w karierze muzycznej.

 

Neon. - Łowca banów na mumblu ????. Z Tobą zawsze była beka xd

 

@Miszczu5221 - Czasami jesteś spoko, a czasami potrafisz uj*** kogoś.

Powodzenia w administracji i w zarządzie SAPD ;).

 

@Grabsio311 - Narka mordo! Czekam aż będziesz czerwony :D

 

PrzybysZ* - Mordo! Dzięki za to wszystko! W sumie to dzięki tobie zacząłem tutaj grać i osiągnąłem dużo :D. Kontakt mamy.

 

Jak kogoś nie wymieniłem to sorki :c. Tyle was jest że nie pamiętam o wszystkich :(. Nie żałuję żadnej minuty spędzonej na 4l jak i w SAPD. Do zobaczenia może kiedyś! W co wątpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin