Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pa ;x


beQ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, Hejka, Siemano,

Grałem na serwerze już pół roku i podziwiałem z każdym dniem ten serwer. Poznałem tu wielu zaufanych osób a nawet zachęciłem nie których znajomych do grania.

Kończę grę na tym serwerze, ponieważ nie mam czasu na nic. Nauka, dom, nauka, dom i tak w kółko. Jedynie tworzę inne serwery typu ts3 co do tego mam duże zainteresowania i wiem co to jest.. może to potwierdzić jedna osoba *Julciaaa* z którą się kontakt zakończył bardzo dawno temu.. więc życzę wszystkim miłej rozgrywki, a administracji życzę dalszych chęci do rozwijania serwera.. 

 

kazzy. - dobry ziomeczek, znam już go trochę..

Skracio - poznałem go przy tworzeniu organizacji, i mogę powiedzieć że nabrałem do niego zaufanie.

Julciaaa - hmm.. dużo mógłbym tutaj napisać.. fajna/kochana dziewczyna, charakter idealny, ale wolała zakończyć kontakt..

RoQu - zawsze były z nim dymy.. hahah xd.. dobry ziom.

 i wiele więcej osób..

 

 

    ~ Cześć, może kiedyś tutaj wrócę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin