Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Nowy licznik wbija na rejon :D


Admaxis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze? Jak dla mnie 3/10, ale o gustach sie nie dyskutuje.

Każdy ma swój styl i nie każdego zadowolą takie rozwiązania. Ja to robię pod mój gust. Dostaję zlecenie, dostaję wolną rękę i tworzę Co mi tam w głowie się pokaże. Dałem do zatwierdzenia i napisał mi, że licznik jest mega, więc to mnie cieszy.

Niestety nie jestem na chwilę obecną w stanie odzwierciedlić licznik z reala, ponieważ ja używam photoshopa tylko, a do tego jest potrzebny ilustrator.

Robię to z przyjemności, nawet jeśli nie mam nic do roboty, to wejdę coś tam ogarnę sobie, pobawię się nowymi ustawieniami itd.

 

Dziękuję wszystkim za opinię nawet jeśli jest negatywna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki licznik oraz panel bym nie zrobił, to i tak będzie gorszy od tego z 4life, a dlaczego? A dlatego, że jesteście już przyzwyczajeni i nie wyobrażacie sobie, że coś mogłoby zastąpić obecną grafikę. Też tak miałem i rozumiem, że nie chcecie żadnych zmian.

Ja nie proponuję wgrywania tego licznika na serwer czy inne swoje prace, bo ja tylko pokazuję swoje najnowsze prace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin