Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Off-topic motoryzacji


Bolek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
1 godzinę temu, dziqson napisał:

Wytłumaczy mi ktoś dlaczego na serwerze spotykam motory z zamontowanym modułem UP1, podczas gdy aktualnie taki montaż jest niemożliwy?

Kiedyś można było montować nawet lpg do nich. To tak samo jak nie można już ogólnie montować lpg 35dm 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.09.2019 o 13:43, limfao napisał:

Od czego zależy pojemnosc silnika w furach? Skad wytrzasnac np perka z motorem 2.0 ? Zrespi sie u cygana raz z wiekszym silnikiem, raz z mniejszym? Jak to działa?

Silnik możesz zwiększać w komponentach.

1.4-1.6 koszt 50k

1.6-1.8 koszt 100k

1.8-2.0 koszt 125k

2.0-2.2 koszt 150k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.12.2018 o 11:46, Syndykator napisał:

witam :) nie było mnie dłuższą chwilę tutaj. Z tego powodu mam pytanie odnośnie wartości mojego samochodu :D A mianowicie to posiadam Tampa electric, 2.2, UP 1 / 2, lampki zielone, licznik i felgi również w kolorze zielonym. Dodatkowo ma ogranicznik, wydech podwójny, dwa kluczyki i rejkę PREZENT (nie był to mój prezent) :D 

@ zapomniałem dodać że jest jeszcze atrapa nitra ;d

Odezwij się na priv na pewno nie stracisz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin