Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

To już koniec..


achiless90
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hahaha, nie wiem jak mozna sie znac z kims ponad 1,5 roku i sie na niego wysypac, fauszywy to nie jestem i nie gadaj takich glupot bo nie znasz mnie z reala, i gdybym byl fauszywy to znajac zycie nie mialbym kolegow, kolezanek a jest bardzo na odwrot, kolejna sprawa to fauszywy to jestes ty i ta cala twoja ekipa ;)
Focusa tez nie obrazaj bo fokus powiedzial prawde, to ze stanal za mna nie znaczy ze jest fauszywy, bo gdyby byl fauszywy powiedzial by, mam to w du**e, narazie.

Masz tam 19, 20 lat i naprawde dobrze ze odchdozisz bo juz na ciebie pora, praca i w tym wieku nie ktorzy zakladaja rodzinne.I nie wiem jakim cudem byles w administracji nie dokonujac regulaminow, NARA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do fauszywosci to mozesz siebie nazywac, bo widze ze jestem mlodszy ale za to bardziej rozumny.Fauszywe bylo to ze gralismy razem, odwalalismy na nocach i sie wysypales. :)

Mialem cie za kogos innego, ale naprawde nie chce z toba miec juz nigdy nic wspolnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neon zapamiętaj jedno nigdy kolegami nie byliśmy to ze cie znalem to znalem. Ale nie pozwolę sobie jechać na rodziców, ty najwidoczniej masz 0 szacunku do swoich rodziców ale ja sobie na to nie pozwolę. Masz tam 12 lat czy nie wiem ile ale jestes ogólnie dla mnie smarkacz, który jest bardzo  złe wychowany. I na przyszłość myśl co mówisz do innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin