Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Props


LaneZ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze, nie mam pojęcia dlaczego ktoś przejmuje moją sprawę, ale kończąc...

"Miałem prawo tam stać"- Tak, to prawda. Nie mam pojęcia dlaczego nasz pracownik chciał Cię chciał wygonić z terenu szkoleń, skoro stałeś za barierkami. Chociaż prawdę mówiąc, nie powinieneś parkować auta na chodniku, więc tutaj sam możesz przyznać, że nasz pracownik miał prawo wezwać lawetę. Skoro administrator wydał Ci polecenie, żebyś odjechał, to odjedź.

Co do wyzywania przez Propsa... Rozumiem, że podczas służby można się trochę pośmiać, ale wypisywanie takich rzeczy, nawet jeśli wiesz, że nikt się za to nie obrazi, jest nie na miejscu. Zwłaszcza, gdy przy was stoi "cywil". Props zostaje ukarany za owy czyn karnym bieganiem, dokładniej 1 kółkiem dookoła SA.

Sprawę uważam za zamkniętą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin