Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Komenda na usuwanie blipów z mapy.


.::HEROSEK::.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bardzo serdecznie wszystkich czytających

 

Na samym początku chciałbym napisać, że nie jest to projekt lecz w pewnym sensie propozycja do wykonania przez Administratora RCON.

 

Przechodząc do tematu mojej propozycji, chciałbym się spytać czy istnieje możliwość stworzenia komendy (np. /blip) która ma za zadanie schować wszystkie blipy, ikony, zaczniki czy co tam jest jeszcze z mapy pod F11. Komenda ma za zadnie głównie służyć do ułatwego znajdowania dzielnic na mapie. Osoby zaczynające swą przygodę z MTA, jak również niektóre we frakcjach mają problem ze znajdowaniem poszczególnych dzielnic na mapie. Załóżmy że jest wypadek i służby porządkowe jadą odgrywać akcje RP, lecz nie znają na pamięć gdzie dana dzielnica znajduje się na mapie i mają problem z odszukaniem jej. Powiedzmy, że dany wypadek stał się na dzielnicy "Little Mexica" znajdującej się w LS, nazwy dzielnicy nie widać ponieważ zasłaniają jej nazwe znak "$" oraz "R". Owa komenda ułatwiła by prace wszystkim frakcjom znajdującym się na serwerze.

Jak można zauważyć na poniższym zdjęciu niektóre nazwy dzielnic zasłaniają blipy oraz różnego rodzaju ikony

nlbNbR3.png

Jeżeli już istnieje propozycja tego typu proszę o zamknięcie i usunięcie wątku.

Pozdrawiam

.::HEROSEK::.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żeby coś sprytny herosku lecz

7. W dziale zakazuje się dodawania propozycji - wyjątkiem są takie, które mają na celu dodanie tylko mapy - nie skryptu (mowa tutaj o parkingach, różnego typu osiedlach, itp.).

Napisz propozycję jak będzie otwarty dział z propozycjami

( czyli nigdy xD )

 

ale jednak propozycja przydatna dla ludzi, którzy nie znają dzielnic ;) jak i dla poczatkujących.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, VEENQ napisał:

Pomysł spoko, ale co do przykładu że służbami, źle myślisz. Wystarczy wpisać daną dzielnicę w Google i już wiemy gdzie mamy się udać ;)

Może i tak, teraz dokładnie nie wiem jak wygląda praca w służbach porządkowych. Zapewne dużo się zmieniło przez ten czas który nie grałem (ponad rok). Bardziej sugerowałem się tym co pamiętałem za swoich czasów, ale mimo wszystko myślę że pomogłoby to w jakimś stopniu graczom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, VEENQ napisał:

Pomysł spoko, ale co do przykładu że służbami, źle myślisz. Wystarczy wpisać daną dzielnicę w Google i już wiemy gdzie mamy się udać ;)

Nie gdyby coś ale to wymaga S2 ;) Nie zawsze jest na nie czas.

( ja mam nakładke steam to większego problemu ni ma )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobiaszku to jak będzie, wątek zostanie dopuszczony do wyjątków oraz  powiesz co trzeba i komu trzeba aby zobaczył czy da się coś takie zrobić?

 Czy naturalnie w świecie wątek zostanie odrzucony i przeniesiony do archiwum ponieważ jest niezgodny z regulaminem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.11.2017 o 09:55, VEENQ napisał:

Pomysł spoko, ale co do przykładu że służbami, źle myślisz. Wystarczy wpisać daną dzielnicę w Google i już wiemy gdzie mamy się udać ;)

Z pewnością każdy tak robi a co do pomysłu to spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin