Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Screeny z innych Gier :>


RasTi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ja nie cierpię Zimy! O mój boże... Raz napada i jest dramat, raz śnieg stopnieje, i raz napada i jest jeszcze gorszy dramat. Tak czy siak.

Solaris Alpino 8.9 LE na zastępstwie na linii 57, ponieważ Solaris Urbino 10 się wysypało w czasie jazdy. I prawie ja też bym się w jednym miejscu wysypał.

0kD0zeR.png

Wq8Fwo2.png

rG6On1J.png

Reszta w spoilerze:

Spoiler

6PKTAR9.png

NIz1ggx.png

A tu mną zarzuciło i prawie bym poleciał... :

B6A28t4.png

Na szczęście dałem radę wrócić i zakończyć to zastępstwo.

FzFHTkm.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmm... Elektryczne autobusy, niby według każdego to przyszłość. Przyszłość gdy autobusy przestaną kopcić! Ale elektrownie będą musiały więcej wyprodukować prądu przez co będą więcej palić.
Według mnie to trochę słaba przyszłość z tymi Elektrykami, bo tak trochę... Słabo wjeżdżają pod górkę i z ledwością ruszają... I elektrownie więcej palą...
Ale najważniejsze jest to! Że nie kopcą...

Dobra, nie ważne!

Solaris Urbino Electric z drzwiami Odskokowo-Przesuwnymi, na linii 68! Dobrze że śnieg trochę stopniał bo inaczej to bym oszalał. 

xLmSvxM.png
kWFu47W.png
9jdsLKS.png
No i część Screenów w spoilerze:

Spoiler

GjdMoHc.png
ScmC0wo.png
pWhTXiT.png
2neKy4m.png
 

 

Edytowane przez MadRys.rar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solaris Urbino 15LE z drzwiami Odskoko-przesuwnymi 1-2-1 (Mam jeszcze wersje z 1-2-2) na linii E51 (Linia expresowa).
Powiem szczerze, że to jest przyjemny autobus. Poza komputerem pokładowym informacji pasażerskiej. (Nie chciał mi działać.)
RoGkr6t.png
Rpflo4W.png
UCMa4SC.png
Reszta screenów w spoilerze:

Spoiler

rjXBacc.png
LRzstEH.png
ngBQ9ha.pngNGC2gq0.png
rFeVIZg.png
IQixrVO.png
uggRrES.png
W4S9rE9.png
xOUhJFy.png
KhTnHJ4.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał być szybki przelot linii autobusowej E51, autobusem Mercedes-Benz O530 Citaro F-Cell (Zero emisyjny) ale... w drugą stronę natrafiłem na nie mały korek (Coś około 600 metrów się trzymał) i 4 minuty opóźnienia zaliczyłem.
Dobrze że suche nawierzchnie przynajmniej były.
nNlOHeR.png
2vZCwQk.png
L0PqFao.png
Reszta Screenów w spoilerze:

Spoiler

qrqWJdW.png
jpIUFd8.png
eDloZ4B.png

A tu mamy piękny korek ciągnący się przez najbliższe 600 metrów:
QYbQfIq.png
I tu elegancko kończony kurs:
MYVE0b9.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin