Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Screeny z innych Gier :>


RasTi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to standardowo - MZKP Strzelce!

Kurs rozpoczynamy na dworcu PKP, lecz tym razem udamy się w miejsca inne niż zwykle.

unknown.png

Mianowicie dziś pojedziemy na tereny wiejskie, lecz najpierw przebitka przez centrum miasta :)

unknown.png
unknown.png

No i wyjechaliśmy z miasta, wyjechaliśmy właśnie z wioski Andrzejów zmierzając do naszego celu - Jawurka!

unknown.png

Na krzyżówce w Jawurku, już prawie dojechaliśmy do celu :D

unknown.png

No i jesteśmy na pętli ;)

unknown.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łapanie duchów, is my passion:
Z kolegami patrzyliśmy się w monitor przez 16 minut, i nic nam nie wyszło. A myśleliśmy że będzie DOTS XD
hgeIgvZ.png

Edytowane przez MadRys.rar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  A dzisiaj!
Może to nie jest żaden SS z żadnej gry! ALE! 
To tylko kolejny rysunek.
Dzisiaj zrobiłem coś innego, niż siedzenie przy kompie, i granie w gierki. Przerysowałem jeden z moich Screenów:
4hnGoLc.jpg

(Poniżej jest jeden z tych SS który przerysowałem)

W dniu 6.04.2022 o 18:21, MadRys.rar napisał:

Popołudniowy kurs na linii nr.10 "Glinik Stary - Konradów".
Moim ulubionym autobusem, którym zazwyczaj jeżdżę do szkoły.
Mercedes-Benz O530 Citaro Facelift CNG, z skrzynią biegów ZF. W ciąż malowaniu "ZPK Markab Zgierz".

I dzisiejszy kurs miałem naprawdę ekologiczny. Ponieważ jechałem na gazie ziemnym (CNG).
S2oi67l.png
d1ABt3G.png
jg683UH.png

I w sumie... To każdego innego tu odwiedzającego tą stronę, też zachęcam może tak do narysowania/przerysowania/naszkicowania swojego Screena z jakiejś gierki.
Życzę każdemu... Miłej nocki!
Dowidzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin