Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Screeny z innych Gier :>


RasTi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A dzisiaj dalej się zajmowałem miastem "Zadupicami".
W grze oczywiście "Cities Skylines".

I tutaj mamy widok z drzewa, na nowo wybudowane osiedle z domkami, a w tle widać duże miasto:
7pOsnbW.png

A tutaj mamy stare rondo z wysypiskiem śmieci, którego się pozbyłem, i wstawiłem jeszcze większe rondo, a w środku ronda OGROMNY biurowiec:
IEeyOgb.png

No i tutaj mamy widok na przedmieścia "Zadupicowic":
zwo1owH.png

No i tutaj mamy możliwość zobaczenia dwa przystanki z 70 pasażerami, i przefajny korek z 10 autobusów miejskich.
I w tle widać ten biurowiec na środku wielkiego ronda. No i oczywiście w tle widać przedmieścia "Zadupowic":

BYoVW71.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne wyniki wykręciłem w grze World Of Tanks?
Nie no, mogłem zrobić lepszy wynik, mogłem 2.5k uszkodzeń zrobić i przy tym 3 zniszczone czołgi.
Ale dziś miałem gorszy humor do tej gry.

(Oczywiście porównując mnie w moim teamie, a nie porównując do teamu przeciwnika)
TlE5dLE.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linia autobusowa 101: Plac Rodla <> Hoza <> Police Rynek.
Autobusem: Mercedes-Benz O530G Citaro Facelift hLa (Silnik poziomo położony), ze skrzynią biegów ZF Ecomat.

oADRsE4.png
Bd9p3k4.png
qoUUaU2.png
ow3csIz.png
pgZ1ojL.png
2UPJ8Lt.png
tS7wyEb.png
(Malowanie autorstwa mojego)

Edytowane przez MadRys.rar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin