Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Screeny z innych Gier :>


RasTi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zatrzymaj się na chwilę przy tej historii, przeczytaj, wspomnij, odczuj to ponownie!
Przypomnij sobie jak to się fajnie bawiłeś, gdy miałeś 8, 10, 12 lat.

Jak chcesz, to podziel się później własnymi wspomnienia z dzieciństwa, na wiadomościach priv, bądź gdzie chcesz.

 

Rok 2017, rok w którym normalnie działały PKS'y, w tle, w radiu, leci letnia muzyka z roku 2017, nagle wlatuje utwór "Camila Cabello - Havana",
I ty już wiesz! Wiesz że to będzie dobra podróż do domu twojej babci na wakacje,
już wiesz, gdy wrócisz, to specjalnie dla Ciebie babcia przygotuje ciepły rosołek, schabowe, ziemniaczki i mizerje.
I co z tego że będzie już godzina 19:00? Schabowe i tak będzie dobre na każdą porę!
A następnego dnia, z babcią się przejdziesz na jezioro, i się wesoło pokąpiecie!

I to nie jest Nostalgia, ty w tedy miałeś 12 lat, a to jest wspomnienie dobrego dzeciństwa!
A ty teraz masz 19 lat, i zamartwiasz się, gdzie znajdziesz pracę? Gdzie twoja droga będzie wiodła?

A na zdjęciu poniżej możesz zauważyć okolice "Mazur", i Karosa C959 w manualu.
Mniej więcej, miałem takie wspomnienie, jak kursowałem w relacji: "Ruciane-Nida Dworzec - Tomczyn Stary"

upldSeH.png

A pamiętasz, jak jeszcze nie dawno istniały na każdym przystanku, ukochane przez wszystkich, tak zwane "KIOSKI"?
Gdzie głównie tam kupowałeś bilety, na tramwaj, czy autobus?

(Chociaż w tedy to nawet u kierowcy szło kupić bilecik) 
Albo pamiętasz, jak jeszcze jakiś czas temu, mamusia Ci kupowała samochodziki w kiosku?
*KSZK* KSZZZK*
Po czym całe wspomnienie rujnuje się, przez szumy i zakłócenia w radiu...

A ja wróciłem do spoko rzeczywistości, grając w Omsi 2, objeżdżając mapę "Fikcyjne Mazury", jadąc na Kierownicy Logitech G29 wraz z Shifter'em!
I teraz jak sobie tak myślę, i rozmyślam. To naprawdę zarąbiste lata kiedyś były, a teraz Polak się negatywnie na wszystko nastawia.
I rujnuje wszystko, co fajne było. I po co? I po co te wielkie parawany rozstawiacie na plażach?
Po co trąbicie, i opluwacie się w korkach, w drodze nad morze? Teraz jak zimę mamy, to współczuje wszystkim, którzy mieszkają w karkonoszach.

TAK CZY SIAK! Pozdrawiam wszystkich ze wsi, którzy mają problem z transportem do miasta, 
jak i też również pozdrawiam serdecznie wszystkich z karkonoszy XD

Edytowane przez MadRys.rar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin