Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Screeny z innych Gier :>


RasTi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A dzisiejszy kurs wieczorny, na linii nr. 5 "Rusinowa - Szczawno Zdrój".
Miałem naprawdę przyjemny, bo nie dosyć że MAN, to jeszcze typowo klimatyczna muzyka z lat 90 do tego.
A jak MAN, to wiadomo jaki model.
MAN A11 NG272, z skrzynią biegów automatyczną Voith 4, i dalej... To już nowoczesność na tamte lata.
Od MZUK Wałbrzych, z numerem taborowym 282.
Ale bym sobie powtórzył taki kurs, bo naprawdę było przyjemnie.
L32zzfV.png
6vrkHPu.png
yguN0Em.png
Piękny MAN co nie? Jeśli to czytasz to dej no reakcje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także, jak żem powiedział, tak wujo to wykonał. Ponownie przejechałem się przez każdego ukochanego MAN'em.
A mój dzisiejszy kurs wieczorno-nocny, to była linia nr. 5 "Rusinowa - Szczawno Zdrój".
I miałem ponownie naprawdę przyjemny klimat, bo i włączona muzyka z lat 90, i pojazd z roku 1998.
A moim pojazdem to był: MAN A11 NG272, z moją ulubioną skrzynią biegów automatyczną ZF5, chociaż bardziej wole ZF4.
Od MZUK Wałbrzych, z numerem taborowym 283.

I to co MUSZĘ powiedzieć, to że ten MAN był tak cicho, że czasem myślałem że silnik mi się zgasił. Choć trochę przesadzam.
ILhgvoW.png
50lpcAV.png
Uc8rJvF.png
A malowanie to trochę mała podpowiedź, czym będę prawdopodobnie za niedługo kursował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj (Tylko że wczoraj XD), po południu, miałem kurs na linii nr 3 "Dw. Główny - Podzamcze Forteca".
A autobusem dość nowoczesnym, przez każdego kochany:
Solaris Urbino 12, 3-generacji, z deską rozdzielczą ACTIA, z skrzynią biegów automatyczną ZF6, o normie spalin Euro 5.
(Trochę kopcił, hehe.)
Od SKA Wałbrzych, o numerze taborowym 118.
7lsXuTt.png
MPOIVCD.png

Tylko szkoda że przydzielono mi pojazd 12-metrowy, na linie z SPORĄ ludnością.
Ja już nie dawałem rade ruszać nawet... A gdzie pomieścić to szkoda gadać...
UGFh47d.png

Edytowane przez MadRys.rar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin